Silinen Instagram Hesabı Nasıl Açılır

Silinen Instagram Hesabı Nasıl Açılır

Gelişen teknoloji ile yaşanan internet çağında artık iletişim sosyal medya ağları ile yapılmaya başlandı. Facebook, twitter, wathsap ve ınstagram gibi çok kullanılan sosyal medya ağları üzerinden fotoğraf, video ve bilgi paylaşımları ile birbirine uzak birçok insan iletişim haline geçti. Instagram son yıllarda popülaritesi artan sosyal medya ağlarından biridir. Instagram hesabı yanlışlıkla ya da isteyerek silindiğinde hesabın nasıl geri alınacağı birçok insanın merak ettiği bir konudur. Birçok paylaşımının sayfanın silinmesi ile kaybolması bir süre sonra insanları üzer ve geri almak isterler. Peki, silinen ınstagram hesabı geri alınabilir mi? Instagram yöneticileri bu konuya uygun bir çözüm üreterek hesabın geri alınabilmesine olanak sağlıyor.

Silinen Instagram Hesabını Geri Alma Aşamaları

Öncelikle hesabının tamamen silinmiş mi yoksa dondurulmuş mu olduğu kontrol edilmelidir. Instagram isminizi yazdığınızda hiçbir kayıt çıkmıyor ise hesabınız silinmiş demektir. Kontrol sonrasında silinen hesabı geri alabilmek için ınstagramın yayınladığı formu doldurmanız gerekir. ‘’Instagram hesabı geri alma formu’’olarak yayınlanan formdaki sorulara şu şekilde cevap veriniz.

*İlk soruda yer alan hesabı bir işletme olarak mı kullanıyorsunuz sorusuna hayır cevabını verin,

*Nüfus cüzdanınızdaki isim ve soyadınızı girin,

*Instagram kullanıcı adınızı girin,

*Instagram hesabınızın kayıtlı olduğu e-posta adresini yazın,

*Bulunmuş olduğunuz ülkeyi de yazarak gönder butonuna tıklayın.

Formu gönderdikten sonra mail kutunuza ‘’The ınstagram team’’ isimli bir ileti gelecektir. Mailde sayılardan oluşan bir kod gelecektir. Kodu bir kâğıda el yazınız ile yazıp elinizde yazılı kâğıdı tutarken bir fotoğrafınızı çekip ınstagrama göndermelisiniz. Bu işlem sonunda ınstagram hesabınız açılacaktır.

Instagram Hesabı Politika İhlali Nedeniyle Kapandıysa Nasıl Açılır

Instagram hesabınız politika ihlalleri nedeniyle kapatılmıştır şeklinde bir mail alırsanız bu kez formu yeniden doldurmalısınız. ‘’Hesabım çalındı ve ınstagramı çok seviyorum lütfen hesabımı almaya yardım edin’’ şeklinde bir mail gönderin. Sonucunda ınstagram bilgilerinizi ve doğruluğunu araştırarak size geri dönüş sağlayacaktır. Instagramda silinen hesabınızı geri alabilmek için biraz uğraş sarf etmeli ve sabırlı olmalısınız. Hesabınızı geri almanız mutlaka mümkün olacaktır.

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş