Reklamlar İçin İnstagram Takipçi Satın Al

Instagram, dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olarak birçok firmanın reklam çalışmalarına alan oluşturmaktadır. En küçük işletmelerden en büyük işletmelere kadar her firma daha çok kişiye ulaşmak için Instagram’da reklam çalışmaları yapmaktadır. Daha büyük bir kitleye ulaşmak ve daha fazla gelir elde etmek için reklamların büyük bir katkısı vardır. Sosyal medya reklamlarında Instagram reklamı, en etkili sonuçları elde etmenizi sağlar. Yaptığınız reklamlarda daha fazla kişiye ulaşmak ve daha etkili sonuçlar elde etmek için de daha fazla takipçi gerekir. İşte bu nedenle reklamlarınızı daha etkili bir hale getirmek için firmamız üzerinden instagram takipçi satın al paketleri ile sonuç elde edebilirsiniz.

İnstagram Takipçi Satın Al Ve Reklamları Ulaştır?

Instagram uygulamasında yaptığınız reklamları daha fazla kişiye ulaştırmak için instagram takipçi satın al seçeneği ile kitlenizi büyütebilirsiniz. Instagram uygulamasında reklam gerçekleştirmek için öncelikle bir Facebook hesabınızın bulunması gerekir. Sonrasında Facebook hesabınıza Business Manager üzerinden bağlarsınız. Kurulumdan sonra sayfanın alt kısmında başla seçeneğine tıklayarak şirketinizde ilgili soruları cevaplar ve Facebook sayfanızı seçersiniz. Instagram ilişkisini de gerçekleştirdikten sonra reklam hesabınız varsa, hesap ayarlarından reklam çalışması yapabilirsiniz. Fakat artık bir reklam yapmak istediğiniz zaman sahip olduğunuz Instagram hesabını Business ile çalıştırmanız gerekir. Tüm işlemler tamamlandığında Instagram reklamları verebilmeniz için bir onay mesajı alır ve kampanyalar oluşturabilirsiniz.

Yayınlanan Reklamlar İçin İnstagram Takipçi Satın Al

Gerekli adımları izleyerek seçimlerinizi tamamladıktan sonra yayınlayacağınız reklamların ön izlemesini kontrol edebilirsiniz. Yüklediğiniz reklamları reklam yöneticisi kısmında görebilir ve yönetebilirsiniz. Instagram’da reklamlarınız yayınlanmaya başladıktan sonra bir sonraki adım daha fazla takipçiye ulaştırmaktır. Reklamların geri dönüşünü takip etme süreci içerisinde instagram takipçi satın al paketleri ile daha fazla takipçi sayısına ulaşabilirsiniz. Sayfamız üzerinde almış olduğunuz bu paketler sayesinde Türk ve aktif kullanıcılar elde edebilirsiniz. Bu sayede takipçi sayısını arttırabilir ve daha büyük bir kitleye hitap edebilirsiniz. Daha fazla insanın birbirini etkileyeceği ve reklamların daha büyük fayda sağlayacağı bir kullanım elde edebilirsiniz.

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş