Kullanıcı Sözleşmesi

baysosyal.com sitesine ait genel kullanım şartları, genel şartlara ilişkin kurallar, yasal yükümlülükler, aşağıdaki gibi kullanıcı sözleşmesi, baysosyal.com kullanılmadan önce okunması önerilir.

Aşağıda belirtilen şartların sizler için uygun olmaması durumunda baysosyal.com’u lütfen kullanmayınız.

baysosyal.com’ı kullanamaya başlamakla birlikte kişisel bilgilerinizi içeren  bilgi formunu doldurmanız halinde  sitemizde yazılı olan kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş bulunmaktasınız.

Baysosyal.com bağlantı adresinde bulunan herhangi bir hizmet, kullanma şartı, sitede yer alan bilgiler yâda ürünleri uyarıya gerek olmaksızın değiştirme yâda revize etme, durumunda yayını durdurma hakkını saklı tutmaktadır.

Yapılan tüm değişimler sitede yayınlandığı tarihten itibaren yürürlüğe girer. baysosyal, kullanıcılarının her giriş işlemi sırasında mutlaka yasal uyarı sayfasını ziyaret etmeleri konusunda tavsiyede bulunmaktadır.

Tüm bu koşulların tamamı link olarak verilen diğer web adresleri içinde geçerli olmaktadır.

Bağlantı adresimiz üzerinden satışa sunulmakta olan ürünlerin hepsi, ”online hizmet” ürünü olmaktadır ve hızlı teslimat gerçekleştirilmektedir. (Kargosuz ve Online Teslimat).

Sitemiz üzerinden satışı yapılan ürünlerin teslimatı çeşitli nedenlere bağlı olarak yapılamadığında müşteriye durum bilgisi verilerek en az “30 gün” süre zarfında teslimatı gerçekleştirilemeyen siparişler iptal edilmektedir. Aksi bir durum karşısında hiçbir ürünün iadesi gerçekleşmemektedir.

 

Kullanım ve Gizlilik Kuralları

Kullanım ve Gizlilik Kuralları  baysosyal.com’a üye olan herkese eşittir ve açıktır. Web sitemize ait verilen tüm hizmetler aksi bir durum olmadığı sürece ücretsiz olarak sunulmaktadır

Aşağıda sıralanmakta olan maddeler ortaya çıktığı anlarda site yönetimi tarafından üyeye ait hesap kapatılmaktadır. Aşağıda adı geçen olumsuz durumlar ortaya çıktığı anlarda üyeler hakkında kanuni ve yasal yaptırımlar uygulanmaktadır.

1.a. sitemiz üzerinde eksik, hatalı veya yanıltıcı bilgi paylaşımı yapıldığı durumlarda, ahlaki kuralları hiçe sayan durumlar yaşandığında yâda Türkiye Cumhuriyeti yasalarına zıt bilgilerin site üzerinde kaydedilmesiyle

1.b. Sitemize ait içeriklerin izin alınmaksızın kısmi olarak yâda tamamen kopyalanması

1.c. Site üyelerine verilmekte olan yâda kendilerince belirlemiş oldukları kullanıcı adı, şifre bilgisi gibi önemli bilgilerin ve diğer kullanım haklarının üçüncü şahıslar yada kuruluşlara paylaşılmasından (bu bilgilerin site kullanıcısı dışında kalan diğer kişiler tarafından kullanılmasından) kaynaklanmakta olan tüm zarardan doğrudan doğruya Kullanıcı sorumludur.

Yine kullanıcı, online ortam üzerinde başlarına ait IP adresi, e-mail veya kullanıcıya esas olan bilgileri kullanamayacağı gibi öteki kullanıcılarında bilgilerini de izin almadan kullanamaz. Bu şekilde bir durum ortaya çıktığı anlarda kullanıcı, her türlü türlü hukuki ve cezai yaptırımları kabul etmiş sayılmaktadır.

1.d. Siteye ait güvenliği tehdit edecek olan, sitenin çalışmasını sekteye uğratacak, yazılım veya kodların kullanılması, bilgilerin değiştirilmesi, silinmeye çalışılması

İçerik Kullanımı

2.a. Baysosyal, web sitesine ait tüm görünüm, tema, dizayn çalışması, site üzerinde bulunan tüm bilgiler, resim, içerik, Baysosyal markası yada başka markalar, baysosyal.com alan adı, siteye ait logo, ikon, yazılı, elektronik, demonstratif, grafikler, sitede sunulan teknik bilgiler, yazılım, kullanılan pazarlama sistemi, işe ait metot, iş modeli ve diğer tüm materyaller, siteye ait fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır.

Web sitesi üzerinde yer alan hiçbir materyal, daha önceden izin alınmaksızın kaynak verilmeksizin, tüm kodlamalar ve yazılımlarda dâhil olmak üzere kopyalanamaz, değiştirilemez, başka bir dile çevrilemez, postalanamaz, dağıtılamaz, iletilemez yâda yayımlanamaz.

Web sitesinin ya da mobil uygulamanın bir kısmı yâda tamamı başka siteler tarafından izin alınmadan kullanılamaz. Aksi durumlar karşısında kanuni ve cezai yaptırımlar uygulanır.

Baysosyal’a ait bu sözleşmede açık olarak belirtilmeyen diğer tüm hakları saklı bulunmaktadır.

2.b. baysosyal.com’a gönderilen tüm yorumların hakkı yine Baysosyal’a aittir, istenildiği durumlarda baysosyal.com tarafından pazarlama amacıyla kullanılabilir.

Sorumluluklar

3.a. baysosyal.com’a üye olup ziyaret etmekte olan tüm kullanıcı bilgileri (ziyaret süresi boyunca ) daha iyi hizmet verebilmek adına  takip edilmektedir. Sağlanan bu bilgiler, gizlilik şartlarına uygun olarak, hizmet kalitesini arttırma amacıyla reklam amacıyla işbirliği yaptığı firmalar ile paylaşılmaktadır. Bu takip ile amacımız, daha önemli deneyimlere sahip olmak ve baysosyal’i geliştirmektir.

3.b. Kullanıcı, baysosyal.com üzerindeki tüm hizmetlerden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile baysosyal.com’un web sitesi üzerinden verilen hizmetlere ilişkin tüm yayınlayacağı bildirim ve duyurulara uymayı kabul eder.

Yapılan duyuru ve bildirimlere ters bir kullanım sonucunda ortaya çıkabilecek tüm cezai, hukuki ve mali yaptırımlar tamamen kullanıcıya aittir.

3.c. Kullanıcı tarafından, diğer kullanıcıların baysosyal.com’u kullanmalarını engelleyici  veya zorlaştırıcı bir tavırda bulunamaz, sunucu ya da veri tabanlarına otomatik programları yükleyerek sistemi kilitleyemez.

 Sorumluluklar (2)

Kullanıcı hiçbir şekilde üyeliği boyunca herhangi bir hile girişiminde bulunamaz. Herhangi bir hile yaşanması durumunda kullanıcın üyeliğine son verilmesi ve bu durumda ortaya çıkabilecek tüm hukuki, cezai ve mali sorumlulukları kabul eder.

3.d. baysosyal.com web adresi üzerinden gerçekleşen mesajlaşmaların yedeklenmeleri kullanıcıların sorumluluğundadır ve Baysosyal tarafından önerilmektedir. Atılan mesajların yedeklenmemesi, kaybolması, silinmesi yada hasar görmesi sonucundan Baysosyal sorumlu tutulmaz.

3.e. Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcılar tarafından baysosyal.com bağlantı adresi üzerinden kolayca gerçekleştirilebilir. Kullanıcı üyelik iptalinin ardından siteye giriş yapamaz.

baysosyal.com kullanıcıların üyelik iptali işlemlerinin ardından kullanıcıya ait bilgilerin silinmesi hakkını saklı tutar. Silinen bilgilerin ardından kullanıcı, hak veya tazminat talep edemez.

3.f. Bu web sitesi Baysosyal’in kontrolünde olmayan diğer web sitelerinde bağlantı yâda referans içerebilir.

Baysosyal, bu referans sitelerin içerikleri yâda içermiş oldukları diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

3.g. Baysosyal’in kullanıcılar tarafından siteye kayıt yada mobil uygulamaya kayıt sırasında vermiş oldukları kişisel bilgileri kullanarak kullanıcıya, posta, mektup, reklam ve telefon görüşmesi şeklinde ulaşma hakkına sahiptir.

 

 

Sorumluluklar (3)

Kullanıcı, işbu sözleşmeyi kabul etmesinin akabinde herhangi bir yazılı bildirimde bulunmadığı süre boyunca Baysosyal’in yukarıda belirtilen tüm iletişim faaliyetlerini kullanabileceğini kabul ve beyan eder.

3.h. Site adresinin farklı noktalarında farklı kurallar veya yükümlülükler olabilir. Bu noktaları kullanmakta olan kullanıcılar tüm kural ve uyarıları kabul etmiş sayılır.

3.i. Kullanıcılara ait tüm kişisel bilgi paylaşımlarının güvenliğini sağlamak için alına önlemler ve genel politikamız hakkında bilgi edinmek için lütfen “Gizlilik Sözleşmesi” sayfamıza göz atınız.

Kullanıcı, sitemizi kullanmaya başladığı andan itibaren katılım sözleşmesini eksiksiz olarak kabul etmiş sayılmaktadır.

Kullanıcı, işbu sözleşme ile üstlendiği yükümlülüklere ters bir hareket sonucu baysosyal.com’un uğrayacağı zararları aynı şekilde tazmin etmeyi kabul eder.

Baysosyal, kullanıcının sözleşmeye uymayan aykırı hareketleri nedeniyle kamu kurumlarına, diğer üçüncü kişilere  karşı ödemek zorunda kaldığı tüm tazminat veya para cezaları için kullanıcıya aynen devretme hakkına sahiptir.

Hizmet Sürekliliği

4.a Baysosyal, kullanıcılara  taahhüt ettiği tüm  hizmetlerin sürekliliğini devam ettirebilmek için, işbu sözleşmede tek taraflı değişiklik hakkına sahiptir.

Baysosyal’in her daim bir gerekçe olmaksızın değişiklik hakkı bulunmaktadır. Yine herhangi Bir gerekçe olmaksızın vermiş olduğu hizmetleri tek taraflı olarak iptal edebilir,  yâda geçici olarak durdurma hakkına sahiptir. Kullanıcı tüm bu hakları kabul eder.

Baysosyal, ortaya çıkan değişiklik halinde güncel kullanım şartlarını aynı link içerisinde yeni tarihi ile site üzerinde yayınlayarak gerek görmesi halinde e mail ile kullanıcılarına iletir. Ortaya çıkan güncel kullanım şartları baysosyal.com bağlantı adresinde yayınlandığı andan itibaren geçerli olacaktır.

İşbu sözleşme koşullarına uymayan ve aksi durumları baysosyal.com web sitesinde yada mobil uygulamasında paylaştığı durumlarda Baysosyal, tek taraflı olarak kullanıcı üyeliğini iptal eder.

4.b Sözleşmenin Yayınlanmasının ardından Kullanıcı, kullanıcı formunu eksiksiz olarak doldurup onayladıktan sonra yada hizmet almaya başladığı anadan itibaren, baysosyal.com sözleşme şartlarına uymayı kabul eder. Sözleşmeye ait üyeliğin son bulmasının ardından sözleşmede sıralanan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesinin ardından hiç uyarı olmaksızın hükümsüz sayılır.

 

Satışı Yapılan Kullanıcıların Niteliği Hakkında Güncelleme (Eylül – 2018)

4.b baysosyal.com bağlantı adresi üzerinde satışa sunulmakta olan kullanıcı arttırım (hizmet) peketlerine ait tüm değişiklikler şu şekildedir.

Instagram bölümünde satılmakta olan kullanıcı arttırım paket özellikleri; Dünya geneli kullanıcı arttırım paketleri: Tam anlamıyla gerçek ve koşulları eksiksiz kabul eden kullanıcıları kapsamaktadır. Kullanıcılar, tüm yasal yükümlükleri ve şartları kabul eder.

Instagram bölümünde satılmakta olan kullanıcı arttırım paket özellikleri; Türk kullanıcı arttırım paketleri: Tam anlamıyla gerçek ve şartları kabul eden kullanıcıları içermektedir. Kullanıcılar, tüm yasal yükümlülükleri ve şartları kabul eder. Tam olarak %100 Türk kullanıcılar sağlamak mümkün olmadığından paketlerin bir kısmı yabancı nitelikle kullanıcılardan oluşmaktadır.

Instagram bölümünde satılmakta olan kullanıcı arttırım paket özellikleri; Twitter kategorisinde satışı yapılan tüm kullanıcı paketleri; dünya üzerinde bulunan farklı özelliğe sahip kullanıcıları içermektedir. Hem Türk hem de dünyanın farklı ülkelerinden kullanıcıları içermektedir.

Facebook bölümünde satılmakta olan kullanıcı arttırım paket özellikleri; Facebook alanında satışı yapılan tüm kullanıcı paketleri, dünyanın farklı noktalarından karışık kullanıcıları içerir.

Youtube bölümünde satılmakta olan kullanıcı arttırım paket özellikleri; Twitter bölümünde satışı yapılan tüm kullanıcı paketleri, dünyanın farklı noktalarından farklı kullanıcıları içerir.

Satışı Sağlanan Kullanıcılar Hakkında (Eylül – 2018)

4.c üzerinde satışı yapılmakta olan kullanıcı arttırım paketlerinde bulunan kullanıcıların hepsi, tüm yasal yükümlülük ve kullanım şartlarını kabul etmiş sayılarak sistem havuzuna API vasıtası ile edilmektedir.

Hizmet şartları ve Kullanıcı Sözleşmesi 14 Eylül 2018 tarihi itibari ile güncellenmiştir.