İnstagram’ın Yeni Özelliği Olan IGTV Nedir, Neye Yarar?

İnstagram’ın Yeni Özelliği Olan Igtv Nedir, Neye Yarar?

Günümüz sosyal teknoloji dünyasında en çok kullanılan sosyal medyalardan birisi olan Instagram’ı kullanmayan, duymayan neredeyse kalmamıştır. Instagram ile ilk tanıştığımız dönemlerde kendisi sadece hayatınıza dair anları fotoğraflayıp paylaşabildiğiniz, görselliğin ön planda olduğu sosyal medya aracıydı. Sonrasında bir diğer meşhur sosyal medya uygulamalarından olan Snapchat ile ortak bir özellik sundu kullanıcılarına. Hikaye atabilme özelliği. Yani gönderi olarak hesabınıza atmak ve sürekli profilinizde durmasını istemediğiniz ancak anlık paylaşmak istediğiniz şeyleri hikayenize atabildiğiniz ve atıldığı andan itibaren sadece 24 saat ulaşılabilir olan hikayelerdi bunlar. Instagram asla gelişmeyi durdurmadı ve yüz efektleri, beğendiklerinizi kaydetme, bazı hikayeleri profilinize sabitleme, tanımadığınız ama takipçiniz olan kişileri eleme gibi birçok özellik daha sundu. Şu an karşı karşıya olunan en yeni ve en büyük, kapsamlı özelliğe gelelim; IGTV.

Igtv Nedir, Nasıl Kullanılır?

IGTV özelliği Instagram’ın yeni eklediği güncel olan özelliklerdendir. Peki neden böyle bir özelliği getirmeye ihtiyaç duydular? Şöyle açıklayalım. Instagram hesabınızdan hikaye attığınızda bunun süresi çok çok kısıtlıydı. Ve insanlar ardı ardına hikayeler atarak anca sürenin yetmiyor oluşunu çözebiliyordu. Bu kullanıcılar arasında hep şikayet edilen bir şeye dönüşünce Instagram kullanıcıların isteği ve paylaşım yaparken rahat etmesi mantığında böylece yeni özelliğini ortaya koymuş oldu. IGTV, 1 saate varan süreli paylaşım yapmanıza yarayan bir özelliktir. Hikayenin süresi paylaşacağınız şeye yetmeyecek mi? O zaman çözüm IGTV. Böylece süre sıkıntısı çekmeden paylaşımlarınızı yapabilirsiniz.

Igtv Faydaları Nedir?

  • Süre sıkıntısı çekmeden size daha çok ve yeterli şekilde paylaşım yapma imkanı sunar
  • Takipçilerinize gönderilerden hikayelerden takip ederek mesaj atarak ulaştığınız gibi IGTV yayınınızı açarak da kapsamlı bir şekilde onlara ulaşabilirsiniz.
  • Kurumsallar, işletmeler, ünlüler, markalar için birçok duyuruyu veya sohbeti takipçilerine ulaştırma fırsatı sağlar böylece kapsamlı şekilde takipçilerine ulaşabilirler.
  • İstediğiniz kadar profilinizde sabit tutabilirsiniz, yayınlar siz istemedikçe sabitlemediğiniz hikayeler gibi kaybolmaz.
  • Canlı yayın platformundan oldukça farklıdır. Kayıt yapar yayınlarsınız böylece donma, ses kesilmeleri, mesajları okuyamama gibi sorunlar olmadan paylaşmak istediğinizi paylaşırsınız.

 

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş