İnstagram’da Takipçi Satın Alma ve Hashtag Kullanımının Avantajları

İnstagram, kullanıcılarına her geçen gün yeni deneyimler sunuyor. Bu doğrultuda da hem popülaritesini arttırıyor hem de kullanıcı sayısında büyük yükseliş oluyor. Artık işletmelerin, kurumların birer İnstagram sayfalarının olması, adeta zorunluluğa dönüşmüştür. Çünkü herkes ve her yer daha fazla kişi tarafından bilinmek, tanınmak istiyor. Bunu en kolay ve hızlı yapabildiği platform olarak da kendisine İnstagram’ı görüyor. Kullanıcıların İnstagram’da bunu yapabilmesinin yolu, daha fazla takipçiye sahip olmaktan geçiyor. Takipçi satın alma, takipçi sayısını arttırmanın en kolay yolu olarak dikkat çekerken bir diğer nokta olarak da hashtag kullanımı olarak öne çıkıyor. Dilerseniz hashtag kullanımını etkili biçimde yapabilir, aynı zamanda takipçi de satın alarak popülaritenizi yükseltebilirsiniz.

Takipçi Satın Alma ve Hashtag Kullanım İstatistikleri

Eğer hesabınız herkese açıksa ve daha fazla kişinin takip etmesini, yaptığınız paylaşımların daha fazla kişi tarafından görülmesini istiyorsanız mutlaka hashtag kullanmalısınız. Etkili hashtagler sayesinde mevcut takipçilerinizin dikkatini çekmeyi başarırken daha fazla kişi tarafından da görünürlüğünüzü arttırabilirsiniz. Araştırmalar en az bir hashtag ile yapılan İnstagram paylaşımlarının diğerlerine nazaran %12 daha fazla etkileşim aldığını ortaya koymaktadır. Bu da hashtag kullanımının ne kadar isabetli olacağını gözler önüne sermektedir. Üstelik İnstagram kullanıcılarına bireysel istatistikler sunabiliyor. Dilerseniz hashtagli bir paylaşımınız ile hashtagsiz bir paylaşımınızın etkileşimini gönderi altında bulunan “istatistikleri gör” seçeneğinden karşılaştırabilirsiniz. Yine araştırmalar biyografisini tıklanabilir hashtagler ekleyen profillerin daha fazla etkileşime tabi olduklarını göstermektedir. Sizde takipçi satın alma uygulamasına başvurmakla birlikte dilerseniz kullanıcı isminizi hashtag olarak profilinize ekleyebilirsiniz. Ya da hedef kitlenize yönelik, en popüler hashtaglere yer verebilirsiniz.

İnstagram’da Etkili Hashtag Seçimi ve Takipçi Satın Alma

İnstagram sayfanızda hashtaglere yer verebileceğiniz bir diğer nokta hikayelerinizdir. Hikaye akışında ve keşfet bölümünde hashtagler kullanarak hedef kitleniz tarafından daha bulunabilir olmayı sağlayabilir, paylaşımlarınızın daha çok kişi tarafından görünebilmesine yardımcı olabilirsiniz. Şu da bir gerçektir ki takipçi satın alma yanında etkili hashtag kullanımı da önemlidir. Kullanılan hastagin markaya, hedef kitleye uygun, paylaşımla alakalı olması gerekir. Çok anlamlı olması da avantajdır.

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş