İnstagram’da Takipçi Satın Alma ve Doğru Saatte Paylaşım Yapmanın Avantajları

İlk sosyal medya platformunun kuruluşundan bu yana çeyrek asır geçmedi. Fakat sayıca çoğalan sosyal medya platformları insanların hayatına apayrı bir serüven kattırlar. Bunu gerçekleştirirken sürekli kendilerini geliştirmeyi de ihmal etmediler. Bunu kimi zaman teknolojinin yeniliklerine ayak uydurmak kaydıyla yapıyorlar kimi zaman da kullanıcılarının istatistiklerini çıkararak. Şu an en fazla kullanıcıya sahip olan sosyal medya platformlarından birisi İnstagram’dır. İnstagram’ı diğerlerinden ayıran özellikle resim ve video merkezli olmasıdır. Kullanıcıların paylaşım yaparken temel hedefleri de paylaşımlarının daha fazla kişi tarafından görülüp beğenilmesidir. Kullanıcılar bunu takipçi satın alma hizmetleriyle yapabildikleri gibi istikrarlı bir kullanıcı olarak da yapabilmektedirler. Fakat ikincisi zaman alan, sabır gerektiren bir tercihtir. Kullanıcıların paylaşımlarının daha fazla kişiye ulaşmasının yollarından birisi de paylaşım vakti olarak dikkat çekiyor.

En İdeal Takipçi Satın Alma ve Paylaşım Yapma Saatleri

İnstagram kullanıcıları takipçi satın alma ile birlikte paylaşım yaparken platformun istatistiklerinden de yararlanabilirler. Bu doğrultuda yapılan araştırmalar, günün belli kısımlarında yapılan paylaşımların daha fazla kişi tarafından görüldüğünü, daha fazla beğeni aldığını ortaya koymaktadır. Her ne kadar akıllı telefonlar sayesinde kullanıcıların İnstagram hesaplarına diledikleri zaman ulaşabildiklerini düşünsek de en dikkat çeken paylaşımların gece 2:00 ile akşamüzeri 05:00 sularında yapıldığı araştırma sonuçlarıyla sabittir. En hızlı yayılan paylaşımlar da 20:00 ile 24:00 arasında yapılmaktadır. Siz de İnstagram’da yaptığınız paylaşımların daha kısa sürede daha fazla kişiye ulaşmasını istiyorsanız paylaşımlarınızı belirttiğimiz zaman dilimlerinde yapabilir, ya da bu saatlerde yoğunlaştırabilirsiniz.

En Etkili İnstagram Paylaşımlarının Yapıldığı Saatte Takipçi Satın Alma

Kaliteli ve güvenilir takipçi satın alma uygulamamızdan yararlanarak ihtiyacınız olan takipçiyi hızlı biçimde satın alabilirsiniz. Bununla birlikte yaptığınız paylaşımların kısa sürede daha fazla kişiye ulaşması için paylaşımlarınızı tüm dünyada İnstagram kullanıcıları tarafından tercih edilen en ideal saatte yapabilirsiniz. İnstagram’ın ticari amaçlı kullanımından büyük gelirler elde edenler vardır. Hatta hiçbir işletme sahibi olmadan sadece İnstagram sayfası üzerinden satış gerçekleştiren kişiler de vardır. Siz de bu yolda ilerleyebilir, hedef kitlenize en yeni, en güzel ürünlerinizi en ideal saatlerde tanıtarak kolaylıkla hedefinize ulaşabilirsiniz.

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş