Instagram’da Daha Çok Kullanıcıya Ulaşmak

Dünya çapında sekiz yüz milyonu aşan kullanıcı sayısıyla Instagram ülkemizde de insanlar arasında yaygın olarak takip edilen bir sosyal medya uygulamasıdır. Instagram, diğer sosyal medya uygulamaları gibi insanların birbirleri hakkında bilgi sahibi olmasını ve birbirleri ile kolay bir şekilde iletişim kurmasını sağlar. Daha fazla insan ile tanışmak isteyen Instagram kullanıcıları keşfet sekmesinde gezinerek kendi ilgi alanlarına sahip kullanıcıları arayabilir. Uygulamadaki popülerlik genel olarak beğeni ve takipçi sayısına bakarak belirlenir. Bu sayıyı arttırmak için Instagram’da aktif olunması gerekir. Profil sayfası diğer sosyal medya hesaplarında paylaşılarak insanların dikkatini çekmesi sağlanabilir. Bunun yanında başka kullanıcıların gönderileri ile ilgili yorumlar yapılarak aktif kullanım sağlanabilir.

Instagram’da Gönderi Ne Sıklıkla Paylaşılmalıdır

Instagram hesabının beğeni ve takipçi oranının artmasında etkili yöntemlerden biri gönderilerin özellikleri ile ilgilidir. Bu özelliklerden biri gönderinin paylaşım vaktidir. Gönderinin ana sayfada kullanıcılar tarafından görülebilmesi ve diğer gönderilerin altında kalmaması için Instagram’ın yoğun olarak kullanıldığı saatlerde paylaşım yapılabilir. Gün içinde genellikle öğleden sonra ve akşam paylaşım önerilebilir. Bunun yanında gece geç saatlerde ve sabahın çok erken saatlerinde paylaşılan fotoğraf ya da videolar, diğer gönderilerin altında kalarak gözden kaçabilir. Ayrıca gönderilerde yer alan yazılar ve kullanılan hashtag de önemli özelliklerdendir. Çok uzun olacak şekilde yazılan gönderi açıklamaları genellikle okunmadan geçilir. Bu nedenle hasthtag ve açıklamalar kısa ancak fotoğrafı ya da videoyu yansıtacak biçimde yapılmalıdır.

Instagram’da Yorum Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir

Günlük hayattaki sosyal medyada da insanlarla olan ilişkilerde medeni bir seviye yakalanmalıdır. Instagram gönderilerine yapılan yorumlar, yorum sahibinin beğeni ve takipçi miktarını iyi yönde ya da olumsuz olarak etkileyebilir. Kötü söz içeren, onur kırıcı ifadeler yer alan ve küfürlü yorumlar kullanıcının takipçi sayısını düşürebilir. Buna karşılık bilgi veren, yapıcı, saygılı ya da insanları güldüren yorumlar yabancı kişilerin dikkatini çekerek yorum sahibinin sayfasını ziyaret etmelerini sağlayabilir. Instagram’ın etkili kullanımı ile ilgili bilgilere ve takipçi miktarını yükseltmeye yönelik önemli detaylara web sayfamızdan erişebilirsiniz.

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş