İnstagramda Beğeni Almanın Püf Noktası

İnstagram Da Beğeni Almanın Püf Noktası

Son zamanlarda insanların en çok mutlu olduğu alanlar sosyal medya hesaplarıdır. Buradan yüksek beğeniler almak ya da iyi yorumlar gelmesi insanların ruhsal durumu açısından büyük bir öneme sahiptir. Bazı insanlar sosyal medya fenomeni haline gelirken bazıları daha az bir kitle ile yetinmeyi tercih ediyor. Kapalı bir hesap içerisinde yalnızca kendi tanıdığı çevreyle yetinen insanlara nazaran diğer insanların da beğenisini kazanmak isteyenler farklı beğeni yollarına başvurabiliyorlar.

İnstegram beğenisini arttırmak adına birçok farklı yol deneyebilirsiniz. Beğenileri arttırabilmek için öncelikle hesabınızın diğer insanların görebileceği şekilde açık hesap olması gerekiyor. Aynı zamanda takipçi sayınızı da arttırmanız gerekecektir. Fakat yalnızca çok takipçiniz olması beğenilerin çok olacağı anlamına gelmiyor.

İnsanların Dikkatini Çekin

İnstegramda yüz binlerce hesap var. Bu hesapların birçoğu binlerce kişinin takip ettiği hesaplardır. Ancak çok az sayfa beğenilerin çok olduğu kategorilere giriyor. Bunun nasıl olduğunu merak ediyorsanız öncelikle instegramda dikkat çekmeyi bilmeniz gerekiyor. Çok anlamsız dediğiniz konular bile bazen insanların gözünde anlam kazanabiliyor. Dikkat çekebileceğiniz bazı konular şunlar olabilir:

  • Dekorasyon içerikli sayfalar
  • Komik videoların yer aldığı sayfalar
  • Yemek sayfaları
  • Yetenekliyseniz fotoğraf sayfaları gibi birçok konuda sayfa açabilirsiniz.

Ancak açtığınız instegram sayfasının insanların dikkatini çekmesi ve yayınladıklarınızın insanların takibini arttıracağı türden konular olmasına özen göstermelisiniz.

İçeriklerinizin Kaliteli Olmasına Özen Gösterin

Dikkat çekmekte bir yere kadar etkili oluyor. İnsanlar bir videoyu ya da içeriği açtığı zaman orada en az 5 saniye kalabilmelidirler. Çok uzun içerikler insanların sıkılmasına neden olabilir. Bu yüzden dikkatlerin dağılmayacağı ve sonuna kadar gidebilecekleri uzunlukta içerikler hazırlamanız gerekiyor. Dikkati çektiğiniz kadar takipçiyi o içerik üzerinde tutabilmek de son derece önemlidir. Mesela bir yazınızı paylaşmayı düşünüyorsanız kaliteli bir fotoğraf eşliğinde paylaşabilirsiniz. Bu içeriğin de kalitesini yükseltecektir.

Takipçileriniz Gerçek Kişi Olduğunuzu Bilsin

İnstagramda birçok hesap var, İnstegramda ki sahte hesaplardan biri olmadığınızı ve yaptığınız işi ciddiye aldığınızı göstermek adına takipçileriniz ile iletişim halinde olabilirsiniz. Sizlere gelen yorumlara saygı çerçevesi içerisinde cevaplar verebilir ya da yapılan yorumlara beğeni bırakabilirsiniz. Bu insanların sizin sayfanızdaki hareketliliği daha ciddiye almalarını da sağlayacaktır. Takiplerinize karşı her zaman samimi ve cana yakın olmak sizi daha yakından takip etmelerini sağlayacaktır. Aynı zamanda paylaşımlarınızı da belirli bir zaman dilimine göre yapmanız insanların paylaştıklarınıza daha çok ilgi göstermesine de yardımcı olacaktır.

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş