Instagram Yorum Hakkında

Online görünürlük her açıdan oldukça önemlidir ve hesaplarınızdaki yorum, beğeni ve bunların kalitesi görünürlüğü artıran temel etkenlerdir. Instagram yorum, Instagram profilinizdeki paylaşımlarınızın aldığı yorum sayılarının artmasını ve buna bağlı olarak profilinizin diğer kullanıcılara da görünmesini sağlar. Çünkü Instagram’ın algoritması ne kadar çok etkileşim alınırsa, profilin o kadar fazla kişiye görünmesi şeklinde işler. Profiliniz ne kadar çok kullanıcı tarafından ziyaret edilirse, hem popülerliğiniz hem de paylaşımlarınızın beğeni sayısı o kadar artar.

Instagram Yorum Satın Alma

İnternet sayfamız üzerinden sağladığımız hizmet kapsamında Instagram yorum başlığımız altından, Instagram yorum satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Instagram beğeni ve instagram takipçi satın alma gibi kategorilerde de hizmet veren online satış firmamızdan, size uygun paketleri satın alabilir ve detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. Instagram yorum ile yorum satın alabilmek için öncelikle tek ya da çoklu fotoğraf yorumu seçeneklerinden birine, sonrasında da gerçek ya da yabancı bot yorumlarından birine tıklamak, son olarak da yorum sayısını ve fotoğrafınızın linkini eklemek yeterlidir. Instagram yorum satın alma işlemi ile alakalı en çok merak edilen konulardan biri de güvenli ödeme seçenekleridir. Firmamızda tüm bağlantılar, Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü 256 bit şifreleme teknolojisi ile şifrelenmiş olup tüm bilgileriniz korunmaktadır. Bu yüzden size uygun ödeme seçeneğiyle güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca firmamız, Instagram yorum satın alma ve diğer tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşandığında, talepleriniz doğrultusunda 30 gün boyunca telafi etme garantisi vermektedir.

Instagram Yorum Satın Almanın Faydaları

Instagram yorum, Instagram profilinizin daha güçlü ve popüler görünmesini sağlarken, potansiyel takipçilerinizin profilinizi takip etmesine de olanak sağlar. Bunun yanı sıra, Instagram yorum satın alma ile paylaşımlarınıza yapılan yorumlar, o yorumları yapan kullanıcıların takipçilerine de görüneceğinden hesabınızın tanıtımı da yapılmış olur. Hesabınızda yorum sayınız arttıkça keşfet sayfasında kolaylıkla yer alabilir, fenomen sayfalarla iletişim kurabilir ve profilinizin kalitesini artırabilirsiniz. Bunların sonucu olarak takipçi sayılarınızı ve yorumlarınızın kalitesini de artırmış olursunuz. Daha kaliteli yorumlar hesabınızın canlılığının, gücünün ve güvenirliğinin de artmasını sağlar.

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş