Instagram Video Görüntüleme Hakkında

Instagram’ın içerik algoritması nedeniyle kullanıcılar içeriklerin çoğunu gözden kaçırabilmektedirler. Bunun sonucu olarak video görüntüleme sayıları da çok yüksek rakamlara ulaşmamaktadır. Sosyal medya uygulamalarında video görüntüleme sayılarını ve popülerliği artırmak amacıyla kullanılan pek çok yöntem vardır. Takipçi satın alma, beğeni satın alma ve yorum satın alma bu yöntemlerin başında gelirken, video görüntüleme sayısının artırılması da en az bu yöntemler kadar önemlidir. Bu hizmet kapsamında güvenilir yöntemlerle satın alma işlemleri gerçekleştirebileceğiniz firmamızda birçok farklı paket mevcuttur. Satın aldığınız Instagram video görüntüleme paketi ile paylaştığınız videoların daha fazla kullanıcı tarafından görüntülenmesini sağlarken, profilinizin de popülerliğini artırmış olursunuz.

Instagram Video Görüntüleme Satın Alma

Instagram video görüntüleme satın alma, hesabınız üzerinden yaptığınız paylaşımların görüntüleme sayısının artırılmasını sağlar. Bu satın alma işlemi tek video için geçerli olabileceği gibi, istekleriniz doğrultusunda, bazı fiyat farklılıkları ile diğer tüm videolarınız için de geçerli olabilmektedir. Özellikle yeni açılan profillerin sıklıkla tercih ettiği video görüntüleme satın alma işlemi, yeni profilin takipçi sayısının ve popülerliğinin kısa sürede artmasını sağlar. İnternet sayfamız üzerinden sağladığımız hizmet kapsamında Instagram video görüntüleme başlığımız altından, video görüntüleme satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Instagram beğeni, instagram yorum, instagram takipçi satın alma gibi kategorilerde de hizmet veren online satış firmamızdan, size uygun paketleri satın alabilir ve detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Instagram Video Görüntüleme Satın Almanın Faydaları

Instagram video görüntüleme satın alma işleminin avantajları;
• Video görüntüleme satın alma işlemi firmamız güvencesiyle hızlı bir şekilde gerçekleştirilir ve anında gerçek görüntüleme sayısı teslim edilir.
• Birçok farklı ödeme yöntemimizden size uygun olanı seçebilir, ödemelerinizi güvenli bir şekilde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
• Garantili hizmet kapsamında, video görüntüleme sayılarınızda azalma riski yoktur.
• Firmamız video görüntüleme sayılarını artırma işlemini, yeni teknolojilerden ve güncelleştirmelerden yararlanarak sağlar ve güçlü performans sunar.
Instagram video görüntüleme sayılarınızın artması ile profilinizin aktifliğinin artması doğru orantılıdır. Aktif bir profilin de videoları daha kaliteli hale gelir ve Instagram kullanıcıları tarafından görülme ihtimali artar.

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş