Instagram Uygulamasının Genel Özellikleri Nelerdir?

Instagram çağımızın sosyal medya uygulamaları arasında dünya çapında yüksek popülerliğe sahip bir paylaşım sitesidir. İnternet sitesi olarak açıldıktan sonra akıllı telefonlarda kullanımının sağlanması için mobil uygulaması geliştirilerek indirilmeye hazır hale getirilmiştir. Instagram’da haber içerikleri fotoğraflar ile birlikte yayınlanır. Daha sonra gelen video ve hikâye paylaşma özellikleri ile haber paylaşma seçenekleri artmıştır. Paylaşılan resim ya da videoların açıklama kısımlarına konu ile ilgili bilgiler yazılabilir. Diğer kullanıcılar paylaşılan gönderiyi beğenebilir ya da söylemek istediği bir konu varsa yorum yapabilir. Instagram kullanımındaki temel amaçlardan biri gönderilerin yüksek beğeniye ulaşmasını sağlamaktır. Bununla birlikte birçok kullanıcı kendisini takip eden kişilerin sayısını arttırarak Instagram’da popüler olmak için uğraşmaktadır.

Instagram Üzerinde Daha Çok Kişiye Ulaşabilmek İçin Hashtag Kullanımı

Instagram gönderilerinde resim ya da videonun özeti olarak nitelenen hashtag kullanımı yaygındır. Hashtag ya da Türkçe bilinen adı ile etiket, yazılmak istenen ifadenin başına diyez ya da kare işaretinin eklenerek yazılmış halidir. Instagram kullanıcıları arama özelliğini kullanarak bir kelimeyi aratınca, etiketinde o kelime geçen gönderileri listeler. Bu nedenle Instagram’da popüler olmak için Hashtag kullanımına önem verilmelidir. Bir gönderi için ne çok sayıda ne de çok az sayıda hashtag kullanılmalıdır. İdeal hashtag sayısı beş olarak düşünülebilir. Hashtag için ifade seçerken gönderide yer alanların en iyi bir biçimde yansıtılmasına dikkat edilmelidir.

Instagram’da Takipçi Satın Almak İşe Yarar Mı

Birçok kişi Instagram’da popüler olmak ve daha çok kullanıcıya ulaşarak sosyal çevresini genişletmek istemektedir. Bu işlemi kısa yoldan yapmak isteyen Instagram kullanıcıları için takipçi satın alma yöntemi geliştirilmiştir. Biz de Instagram’da dilediğiniz kadar takipçiye ulaşabilmeniz için internet sitemizde Instagram için takipçi satışı yapıyoruz. Sayfanızın çok kullanıcıya ulaşması için web sitemiz üzerinde bulunan takipçi paketlerimizden alabilirsiniz. Bu paketlerimizde yer alan takipçiler güvenilir kişilerdir ve hepsi Instagram üzerinde aktif olan kullanıcılardır. Ayrıca takipçi paketlerimizde indirimli ve avantajlı seçenekler de bulunur. Sosyal medyadaki popülerliğinizi arttırmak için diğer gerekli bilgiler internet sitemizde bulunmaktadır.

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş