İnstagram Takipçinizi Arttırın

Sosyal medya her geçen gün artan bir önemle karşımıza çıkmaktadır. İnsanların sosyalleşmek adına kullandıkları neredeyse tek alan sosyal medya haline gelmiştir. İnternetin her alana yayılması, bilgisayarlar ve akıllı cihazların neredeyse herkes tarafından kullanılması sayesinde pek çok kişi sosyalleşmek için sosyal medyayı kullanmaktadır. Sosyal medyada önemli platformlardan birisi İnstagram olarak görülmektedir. İnstagram temel olarak fotoğraf düzenleme ve paylaşma özelliği bulunan bir platformdur. Bu platform üzerinde çektiğiniz resimleri istediğiniz şekilde düzenleyebilir,arkadaşlarınız ve takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. İnstagram için çektiğiniz güzel fotoğrafların çok daha fazla kişiye ulaşması ve daha popüler bir kişi olmak için daha fazla takipçiye sahip olmanız gerekmektedir. Firma olarak sizlere sunduğumuz İnstagram takipçi satın al seçeneğini değerlendirerek sosyal medya fenomeni olabilirsiniz.

Güvenli İşlem

Sizler için hazırladığımız İnstagram takipçi satın al seçenekleri arasında çok farklı paketler bulunmaktadır. Talep ettiğiniz kadar takipçi sayısına uyabilecek şekilde hazırlanmış olan paketler ile takipçi sayınızı istediğiniz kadar arttırabilirsiniz. Takipçi sayısı arttırma işlemi hesabınızı herhangi bir şekilde sorun ile karşılaştırmayacak şekilde güvenli yöntemler ile yapılmaktadır. Hesabınız ile ilgili yapılan işlemler için sizden hesabınızın şifresi talep edilmez. Bu sayede hesabınızı kaybetme gibi sorunlar ile karşılaşmamış olursunuz. Kredi kartınızı kullanarak güvenli ödeme sistemi üzerinden ödemenizi yapabildiğiniz için ödeme noktasında da sorun yaşamazsınız.Bu şekilde güvenli biçimde işlem yaparak hesabınız ile ilgili sorunların önüne geçmiş olursunuz. Ayrıca bir ay boyunca abonelerin sayısı ile ilgili olarak düşüş yaşamama garantisi sunulmaktadır. Hesabınızdaki eksilen abone sayısı kadar ekleme yapılacak ve sayının aynı kalması sağlanacaktır.   

Aktif ve Yüksek Kalitede Takipçiler

İnstagram takipçi satın al paketleri ile sizlere aktif ve yüksek kalitede takipçi paketi sunulmaktadır. Takipçilerin tamamı sizin tercihinize göre Türk abonelerden olacak şekilde düzenlenmektedir. Aktif kullanıcılar ile yapılan işlemler sayesinde kullanıcılar hesabınıza baktığında takipçi satın aldığınızı anlamayacaktır. Aktif olarak kullanılan hesaplar ile işlemler sağlıklı şekilde yürütülebilecektir. Kendi adınıza ya da işletmeniz adına açtığınız hesaplara aldığınız takipçiler ile popülerliğinizi arttırabilir ve daha fazla kişiye hitap edebilirsiniz.

Yorumlar2

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş