İnstagram Takipçi Satın Alma Ve Takipçi Sayısını Arttırma Yolları

İnstagram, son dönemde sosyal medya platformları arasında en sık kullanılan olmuştur. Üstelik her geçen gün kullanıcı sayısı artmaktadır. Kullanıcılar sadece kişisel olarak kullanmamakta, kurumsal olarak da İnstagram’da yer almaktadırlar. İstagram sayfasından istenen karşılığı alabilmenin ilk şartı hesabın etkin kullanımıdır ve iş, hesap sahibinde bitmektedir. Hesap sahibi, İstagram hesabında yapacağı atılımlarla işletmesini, kurumunu çok daha öteye taşıyabilir. Yaptığı etkileşimlerde her zaman aklındaki ilk meselenin paylaşımının daha fazla takipçiye ulaşmasıdır. Bu da daha fazla takipçiye sahip olmaktan geçer. Kullanıcılar açısından, bu problemi çözmenin en pratik yolu takipçi satın alma işlemidir. Takipçi satın alarak resimlerinin, tanıtımlarının binlerce kişi tarafından görülmesini sağlayabilmekte, sektörlerinde tanınırlıklarını arttırabilmektedirler.

Takipçi Satın Alma Dışında İnstagram Takipçisi Nasıl Arttırılır?

İnstagram’da takipçi sayısını arttırmanın en kolay yolu takipçi satın alma hizmetlerinden yararlanmaktır. Fakat bunun yanında hesap sahipleri bazı ufak dokunuşlarla da takipçilerini bir miktar arttırabilirler. Yapılması gereken bazı uygulamalar şunlardır:

• İlk olarak hesap sahibinin etkileşimini sürekli tutması gerekir. Bunu sağlamanın en kolay yolu diğer paylaşımlara beğeni ve yorum yapmaktır. Düzenli olarak, günlük veya gün aşırı etkileşim kurarsanız takipçilerinizin arttığını görebilirsiniz.
• Paylaşımlarda hashtag kullanmak büyük önem taşır. Paylaşımlarınızda popülaritesi yüksek hashtaglar kullanmanız takipçileriniz kadar başkalarınca da dikkat çekmenizi sağlayacaktır.
• İnstagram sayfanızı diğer sosyal medya sayfalarınızda tanıtmanız hesabınızın daha fazla kişi tarafından görünmesini ve takip edilmesini sağlayacaktır.
• İnstagram sayfanızda bir şeylerin satışını yapıyorsanız ilk başlarda veya düzenli aralıklarla çekişmeler düzenleyebilirsiniz. Çekilişlerinizi şık bir görsel ile tanıtın ve takipçilerden beğenmelerini isteyin.
• Sayfanızı paylaşıma boğmayın. Paylaşımlarınız az olsun ama kaliteli ve etkili olsun. Bu, sayfanızın prestijini arttırır.
• Ticari bir işletmeyseniz rakiplerinizin takipçilerine ulaşmaya gayret edin. Onların paylaşımlarına beğeni ve yorumlar yapın. Bu, sektörde görünürlüğünüzü attıracaktır.

Güvenilir Takipçi Satın Alma Nasıl Olur?

Yukarıda belirttiğimiz hususları uygulayarak hesabınızın takipçi sayısını arttırabilir, kurumsal ciddiyete sahip bir profil oluşturabiliniz. Bununla birlikte sizlere sunmuş olduğumuz takipçi satın alma paketlerimizden yararlanabilir, kaliteli, güvenilir, etkin, aktif takipçiler ile daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş