Instagram Şifremi ve Mailimi Unuttum Ne Yapacağım

İnstagram Şifremi ve Mailimi Unuttum Ne Yapacağım?

instagram şifre bulma ve instagram şifre öğrenme gibi ihtiyaçlarınızda zorlanmadan kolayca şifrenizi ve mailinizi öğrenebilirsiniz.  Günümüzün en çok kullanılan ve tercih edilen sosyal paylaşım uygulamalarından biri olarak kabul edilen instagram da şifre mailinizi unuttuğunuzda şu detaylara dikkat ederek kolayca bulabilirsiniz.

İnstagram Şifre Öğrenme Oldukça Kolay

İnstagram hesabınıza şifre belirledikten sonra farklı nedenlerden dolayı şifreniz ile erişim sağlayamıyorsanız, şifrenizi öğrenmek instagram’ın sunmuş olduğu e-posta adresini hatırlıyorsanız bölümünü kullanarak unuttuğunuz şifrenizi tespit edebilirsiniz. Bilgisayardan ya da telefondan tarayıcıya giriş yaparak ayarları yapılandırmanız gerekiyor. Daha sonra ise instagram.com yazarak siteye giriş yapmanız gerekiyor.  Yaptığınız işlem sonrasında kullanıcı adınız istenecek ve bu alanı geçtikten sonra ben Roboot Değilim alanını geçerek mailinize gelecek koda tıklayarak sisteme erişim sağlayabilirsiniz. Yeni şifre belirleyerek hesabınızı tekrar kullanmaya kolayca başlayabilirsiniz.

İntagram E Posta Unuttuysanız Yapmanız Gerekenler

İnstagram e posta adresini unutmanız halinde mail adresinizi tespit etmek için instagram’ın sunmuş olduğu özellikleri kullanarak kolayca tespit edebilirsiniz. Kayıt olurken kullanmış olduğunuz e postayı unutma sorunu ile karşı karşıya kalanlar için İntagram E Postanızı hatırlamanıza birkaç adımda yardımcı oluyor. Kullanıcıların en büyük sorunlarından biri kayıt esnasında belirledikleri şifre ve e posta adresini unutmalarından kaynaklanıyor. Uzun süredir kullanmadığını e-posta adresini hatırlamıyor ve unutmuş olabilirsiniz. Öncelikle uygulamayı mobil cihazınızdan açmanız gerekiyor. daha sonra profili düzenle ve gizli belgeler sekmesine gelerek yeni e posta ekleyerek problemi farklı şekilde çözmeyi başarabilirsiniz.

İnstagram Kullanıcılara Birçok Kolaylık Sunuyor

İntagram kullanıcılara birçok kolaylık sunuyor ve şifre, mail ve diğer bilgilerinizi unuttuğunuzda bu bilgilere kolayca ulaşabilmeniz için birkaç alternatif sunuyor. Hesabınızı facebook ile bağladıysanız, e posta adresinize hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Şifre unutma ve e posta unutma gibi çeşitli sorunlarınızda siz de İntagram sunmuş olduğu özelliklerden kolayca tespit edebilirsiniz. Ülkemizde ve dünyada en çok kullanılan ve oldukça kullanıcı dostu olarak dizayn edilen İntagram her gün yenilenen özellikleri ile kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor.

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş