İnstagram Paylaşımlarınıza Beğeniler

İnstagram, sosyal medyanın en çok tercih edilen platformlarından bir tanesidir. Dünya genelinde bir milyardan fazla kullanıcısı bulunan İnstagram her geçen gün artan bir popülerliğe sahiptir. İnsanların her noktada internete ve bilgiye ulaşabildiği günümüz teknolojilerinde sosyal medya diğer platformların çok daha önünde yer almaktadır. İnstagram ise sosyal medyanın fotoğraf ve kısa video paylaşımı noktasında devreye girmektedir. İnstagram üzerinden çektiğiniz fotoğrafları hem düzenleyebilir hem de paylaşabilirsiniz.Kısa şekilde video paylaşma imkanı da sunan platform kişilerin fotoğraf ve video çekmelerini teşvik etmektedir. Beğendikleri manzaraları, canlıları,yedikleri şeyleri ve gezdikleri yerleri paylaşan kişilerin bu gönderilerinin çok daha fazla kişiye ulaşması, sosyal medyada daha popüler hale gelmesini sağlayacaktır. Fenomen derecesinde takipçiye ve beğeniye sahip olmak için daha fazla takipçi sayısına ulaşmak amaçlanmaktadır. Ancak takipçi sayısının fazla olması beğenilerin artacağını göstermez. Bunun için firma olarak İnstagram beğeni paketi seçeneklerini kullanıcılara sunuyoruz. Yaptığınız paylaşımların daha fazla kişiye ulaşması ve daha fazla beğeni alması için paketlerimizi değerlendirebilirsiniz.

Sorunsuz Beğeni Arttırma Paketi

İnstagram için özel olarak düzenlenmiş olan paketlerimiz ile takipçilerinizi ve beğenilerinizi hızlı şekilde arttırabilirsiniz. Sosyal medyanın fenomen kullanıcılarından birisi olmak ve çok daha fazla kişiye hitap etmek için paketler sizlere büyük kolaylık sunmaktadır. İnstagram beğeni paketi ile sizlere bin beğeniden otuz bin beğeniye kadar aralıkta beğeni seçenekleri sunulmaktadır. Bu beğeni sayılarına ulaşmak için hazırlanan paketlerde sizlerden hesap şifresi talep edilmeyecektir. Paketlerin bedelinin ödemesini kredi kartınız ile güvenli ödeme sistemi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Adınıza düzenlenecek olan fatura hızlı şekilde sizlere ulaştırılacaktır.

Dilediğiniz Özelliklerde Kullanıcılar

İnstagram beğeni paketi aldığınızda hesabınızdaki paylaşımlarınıza seçtiğiniz paket miktarı kadar beğeni gelecektir. Beğeni yapan hesaplar tercihlerinize göre tamamen Türk kullanıcılardan oluşacaktır. Ayrıca beğeni hesapları aktif olarak kullanılan hesaplardan seçilmektedir. Bu şekilde seçilen beğeni kullanıcıları sizler için sorunsuz bir beğeni artışı sağlayacaktır. İster kendi adınıza isterseniz de kurumsal amaçla kullandığınız hesabınıza alabileceğiniz paketler ile daha popüler bir hesaba sahip olabilirsiniz. Kesintisiz olarak teknik destek sunan firmamız buna ek olarak bir ay boyunca beğeni sayısının azalmamasını garanti etmektedir.

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş