İnstagram Kullanmanın İşletmelere Yararları

İnstagram Kullanmanın İşletmelere Yararları

Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kurulan instagram sosyal medyada ücretsiz olarak fotoğraf ve video paylaşma uygulaması olmakla birlikte kullanıcılarına çektikleri bir fotoğraf üzerinde dijital filtre kullanma ve bu fotoğrafı instagramın da dahil olduğu sosyal medya servisleriyle paylaşma imkanı tanır. Kuruluş tarihi Ekim 2010 olan bu sosyal medya platformu Facebookun yıldızının en parlak olduğu dönemde kullanıcılarına sunulmasına rağmen oldukça ilgi görüp büyük bir kitle tarafından beğenilmiştir. Kullanıcı sayısını her geçen gün daha da arttırmış ve bu gün Türkiye’de 36 milyon dünyada ise 1 milyarın üzerinde aktif kullanıcıya sahiptir. En fazla kullanıcı sayısına ulaşan ülke ise 120 milyon kullanıcı sayısı ile ABD’dir. Kısa bir süre önce Facebook tarafından 1 milyar dolar karşılığında satın alındığı bilinen sosyal ağ yeniliklerine ve güncellemelerine devam ediyor. Kullanıcı sayısı bu kadar fazla iken bu uygulamanın eğlence dışında iş ve kazanç amaçlıda kullanılabileceğinin insanların aklına gelmesi fazla sürmedi. Ürün ve hizmet satışı başta olmak üzere farklı daha birçok alanda getiri sağlayan fikirler çok kısa sürede türetilerek çoğaldı.

İnstagram İle Kazanç Üretme Ve Arttırma

En basitinden youtube hesabında blog videoları çekip paylaşan bir kullanıcı düşünelim. Youtube’un kullanıcılarına, videoları belli bir izlenme sayısını geçtikten sonra kademeli olarak artan bir tabloya göre ödeme yaptığınızı hepimiz biliriz. Peki bu kullanıcının yotube üzerinden paylaşımını yaptığı videolar bize nasıl ulaşacak. İnstagram’da takipçi kazanmak youtube’da abone kazanmaktan bariz bir şekilde daha kolaydır. Bunun en bilindik yöntemi kullanıcılar arasında takibe takip denilen takipçi sayısının fazla görünmesi için kullanıcıların birbirlerini karşılıklı olarak takip etmesine dayalı bir sistemdir. Böylelikle artan takipçi kitlesine yaptığı paylaşımlar ve storylerle youtube kanalının ve videolarının reklamını yapan kullanıcı, youtube üzerinden paylaştığı videolarına gelecek olan izlenme sayısıyla bir kazanç oluşturmuş olacaktır.

 

Güzel paylaşımlar yapan bir instagram sayfasının kısa sürede hatırı sayılır bir takipçi sayısına ulaşması muhtemeldir. Tabi bu her zaman yalnızca paylaşımları sayesinde olmayabilir. Bazen reklamını yaptırır bazen ücretli programlar kullanabilir. Hesabın takipçi sayısı hitap edilebilir kitle sayısına eşittir. Yani yapılacak bir reklam takipçi sayısı kadar bireye ulaşacaktır. İşletmelerin bu sayfaların sahipleriyle cüzi miktarlara anlaşıp kendi reklamını yaptırmaları hem daha etkili olduğu gibi daha çok kişiye ulaştığı muhtemeldir.

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş