Instagram IGTV Hakkında

Dünya çapında çok sayıda kişinin kullandığı instagram uygulamasının yeni video serisi IGTV, 1 saate kadar daha uzun süreli video paylaşımına olanak sağlaması nedeniyle oldukça beğenildi. Dikey olarak video paylaşımına olanak sağlayan IGTV uygulaması, mobil jenerasyonun televizyonu olarak anılıyor. IGTV özelliğinde sizin için, aşağıdaki ve popüler olmak üzere üç adet sekme bulunuyor. Sizin için sekmesinde takipçileriniz ve takip etmediğiniz kişileri içeren öneriler bulunur. Aşağıdaki sekmesinde takip ettiğiniz kişilerin paylaşımları yer alır ve popüler sekmesinde en çok izlenen gündem içerikleri yer alır. IGTV özelliği, Instagram’ı özellikle ticari amaçlı olarak kullanan kullanıcılar için çok sayıda avantaj sağlamaktadır. IGTV, kullanıcıların müşterileri ve potansiyel müşterileri arasındaki ilişkilerini daha verimli hale getirirken, ürün incelemelerini ve ürün lansmanlarını kolaylıkla paylaşmalarını sağlar. Kalıcı olarak paylaşım olanağı da sağlayan yeni video serisi ile hizmetlerinizi ve ürünlerinizi kapsayan düzenli bir bilgilendirme arşivi oluşturabilirsiniz.

Instagram IGTV Beğeni Satın Alma

Bir Instagram hesabının popüler olması noktasında beğeniler oldukça önemlidir. IGTV beğeni satın alma işlemi de bu amaca hizmet eder. Değişik opsiyonlarla sunulan bu satın alma işlemi doğrultusunda beğeni ile alakalı iki farklı kullanıcı çeşidi mevcuttur. Bunlar Türkçe sayfalar içinde popüler olmayı sağlayan Türk beğeni hizmeti ve yabancı sayfalar içinde popüler olmayı sağlayan yabancı beğeni hizmetidir. Bot hesaplar sayesinde istenilen beğeni sayısına ulaşılırken, gerçek olan kadın ve erkek kullanıcılardan da beğeni satın alınabilmektedir.

İnternet sayfamız üzerinden sağladığımız hizmet kapsamında IGTV başlığımız altından, IGTV beğeni satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Instagram beğeni, instagram yorum, instagram takipçi satın alma gibi kategorilerde de hizmet veren online satış firmamızdan, size uygun paketleri satın alabilir ve detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Instagram IGTV Beğeni Satın Almanın Faydaları

Birçok açıdan fayda sağlayan IGTV beğeni satın alma işleminin en temel faydası popülerliği artırmasıdır. Çünkü günümüzde çok sayıda kullanıcı, sanal platformlar üzerinden yaptığı paylaşımlarla kazanç sağlamaktadır. Bu noktada hesabın bilinirliği ve müşterinin ilgisi beğeni sayısı ile doğru orantılı olarak artmaktadır. Bu nedenle beğeni satın almak müşteri portföyünüzün ve gelirinizin artmasını sağlar.

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş