İnstagram İçin Özel Paketler

Günümüz sanal dünyasında, sosyal medya çok önemli bir paya sahiptir. Farklı seçenekleri bulunan sosyal medya platformları hemen herkesin zaman geçirmek ve eğlenmek için kullandığı alanlardan birisidir. Sosyal medya denildiğinde son birkaç yıldır önem kazanmış olan İnstagram ismi öne çıkmaktadır. Bir milyardan fazla kullanıcısı bulunan İnstagram üzerinden fotoğraf veya video paylaşımı yapabilirsiniz. Sosyal medyada ün yapmış olmak çok daha fazla kişiye hitap edebilmeyi sağlamaktadır. Takipçi sayısını arttırmak ve beğeni sayısını yükseltmek ile sosyal medya fenomeni olmanız da mümkündür.Firma olarak sizlere sunduğumuz birbirinden farklı İnstagram paketleri ile daha geniş bir kitleye hitap edebilirsiniz.Kendi adınıza ya da işletmeleriniz adına yapacağınız işlemler ile takipçilerinizi arttırabilirsiniz.

Güvenlik Sorunu Olmadan Popüler Olun

İnstagram paketleri hesabınız ile ilgili sorun yaşamamanız için tüm güvenlik unsurları düşünülerek düzenlenmektedir. Seçtiğiniz paketleri aktif hale getirebilmeniz için hesabınızın şifresine ihtiyaç duyulmamaktadır. Hesap şifresi talep edilmeden yapılan paket tanımlama işlemi hesabınızın elinizden alınma riskini ortadan kaldırır. Şifresiz işlem yapabilme özelliğine ek olarak paket ücretlerinin internet sitemiz üzerinden kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz. Güvenli ödeme sistemimizi kullanarak güvenilir şekilde işlem yapabilmeniz mümkündür. Satın almış olduğunuz paketler ile ilgili olarak belirtilen artışlar bir ay boyunca korunacaktır. Beğeni ya da takipçi gibi sayılarda azalma olduğu durumlarda otomatik olarak ekleme yapılacaktır. Bu şekilde paketlerin sayıları korunmuş olacaktır.

Sorunsuz ve Hızlı Takipçi Sağlayın

Firma olarak İnstagram paketleri ile sizlere etkili şekilde popüler bir hesap sahibi olma imkânı tanınmaktadır. Seçeceğiniz paket türüne göre takipçi olarak eklenen ya da beğeni yapan hesaplar tamamen aktif kullanıcılardan oluşmaktadır. Bunun yanı sıra tamamen Türk kullanıcılardan oluşan hesaplar sayesinde, hesabınız sorunsuz şekilde popülerlik kazanacaktır. Yüksek kaliteye sahip takipçiler ile hesabınız çok daha fazla kişinin dikkatine sunulacaktır. Takipçi sayınızın ya da paylaşım beğenilerinizin artması için sizin başkalarını takip etmenize gerek yoktur.Doğrudan işlem yapılabilecek şekilde paketler oluşturulmuştur. Aldığınız paketler ile ilgili olarak sorun yaşadığınızda teknik destek ekibimize başvurabilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat kesintisiz destek sağlanmaktadır.

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş