İnstagram Hikaye Özelliği Nasıl Kullanılıyor?

Dünyanın en popüler sosyal medya platformu olan Instagram, son dönemlerde sıklıkla kullanılan hikaye özelliği ile daha keyifli bir kullanım sağlıyor. Hikaye özelliği, ilk etapta kısa videolar ve fotoğraflar ile paylaşım yapılmasını sağlıyordu. Daha sonradan bu paylaşımlarının üzerine yazı yazma, çizim yapma ve emoji kullanma gibi imkanlar da eklendi. Fakat günümüzde instagram hikaye kullanımı için Boomerang gibi farklı imkanlar da bulunuyor. Bu sayede hikaye özelliğinin kullanımı çok daha popüler ve eğlenceli bir hal alıyor. Bu özelliği kullanmak için öncelikle Instagram hesabınız üzerinde profilinize giriş yapmanız gerekiyor. Profilinizin sol üst köşesinde görülen hikaye dairesine tıkladığınızda, kendi hikayenizi eklemeniz için adımlar gösteriliyor. Bu adımları izleyerek kendi hikayenizi oluşturabiliyorsunuz.

https://baysosyal.com/urun/40000-instagram-takipci-satin-al/

İnstagram Hikaye Kullanımı İçin Boomerang Yapımı

Kelime anlamıyla boomerang, bilindiği gibi atıldıktan sonra aynı mesafeden size geri dönüş yapan ilkel bir silah olarak kullanılıyor. Sosyal medya uygulamasında instagram hikaye kullanımı için boomerang oluşturmak da benzer bir sistem sağlıyor. Boomerang sistemi ile oluşturduğunuz görsel tekrar geri dönen ve nükseden bir oynayış sağlıyor. Hikaye eklerken boomerang seçeneği kullandığınızda, gif animasyonlar veya resimler oluşturarak paylaşabiliyorsunuz. Çok ilgi çeken bir anı, eğlenceli bir anıyı, komik bir noktayı veya sevdiğiniz bir görselliğin en ilgi çekici anını bir boomerang haline getirerek hikaye özelliği sayesinde paylaşabiliyorsunuz.

İnstagram Hikaye Özelliğinin Diğer Noktaları

Uygulamada instagram hikaye özelliği kullanılırken, sunulan imkanlardan birisi de mention olarak biliniyor. Story paylaşımlarında dokunmak yani yönlendirmek anlamına gelen mention sayesinde hikayeyi paylaşırken birilerini etiketleme imkanı elde ediyorsunuz. Örneğin, paylaştığınız hikayede sizinle aynı anı paylaşmış bir kişi varsa, hikaye içerisinde mention kullanarak bu kişiyi etiketleyebilirsiniz. Özellikle reklam çalışmalarında fenomenleri etiketleyerek fayda elde edebiliyorsunuz. Hikaye özelliklerinde farklı bir ayrıntı olarak link ekleme imkanınız da bulunuyor. Günümüzde birçok kişi hikaye paylaşımları sırasında bahsettiği konuyla ilgili link ekleme özelliği kullanarak yönlendirme sağlayabiliyor. Örneğin, hikayede haber veya bilgi paylaştığınızda, bu içerik ile ilgili bir link ekleyerek daha kapsamlı bilgi için başka bir sayfaya yönlendirme yapabiliyorsunuz.

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş