İnstagram Hikaye Ekleme Nasıl Yapılır

İnstagram Hikaye Ekleme Nasıl Yapılır

Günümüzün en yaygın olarak kullanılan sosyal paylaşım ağı İnstagram, yeni özellikleri ile kullanıcılarını heyecanlandırmaya devam ediyor. Son dönemlerin en gözde yeni özellikleri arasında yer alan hikaye özelliği her yaştan kullanıcı tarafından fazlası ile sevildi. Siz de hesabınızda bu özelliği kullanarak takipçilerinize anlık paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Bu uygulamayı ve özelliği bilmeyenler için İnstagram hikaye ekleme nasıl yapılır ve hikaye eklerken nelere dikkat edilmesi gerekir, konusunda sitemiz üzerinden siz de birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

İnstagram Kullanıcılarını Yeni Özellikleri İle Heyecanlandırmaya Devam Ediyor

Güncellenen yeni özellikleri ile kullanıcılarına farklı deneyim imkanı sunan dünyanın en yaygın sosyal paylaşım platformu Instagram hikaye özelliği ile dikkat çekmeyi başardı. Son dönemlerde birçok kullanıcı regram özelliğini aslında Instagram’dan bekliyordu. Retweet benzeri paylaşma özelliği Instagram ile farklı bir şekilde siz de kullanabilirsiniz. Artık başkasının ya da kendi paylaşımlarınızı siz de kolayca hikayenizde paylaşabileceksiniz. Kendinizin ya da bir başkasının attığı gönderiye yer vererek takipçileriniz için birbirinden ilginç ve sıra dışı paylaşımları siz de hikaye kısmında paylaşabilirsiniz.

Tekli Ve Çoklu Hikaye Paylaşımı Oldukça Kolay

Fotoğrafın altında bulunan Gönder simgesine tıklamanız halinde karşınıza gelecek Hikayene Gönderi Ekle seçeneğini kullanarak siz de paylaşımlarınızı hikayeler kısmında takipçileriniz ile kolayca paylaşabilirsiniz. Başkasının gönderisini hikayenizde paylaştığınızda hikayenin alt tarafında yer alan kullanıcının ismine tıklayarak takipçileriniz kolayca orijinal gönderiye gidebiliyor. İster kendi gönderinizi isterseniz de başkasının gönderilerini siz de hikaye kısmında paylaşabilirsiniz.

Birden fazla resmi bir anda hikaye bölümünde takipçileriniz ile paylaşabilirsiniz. Instagram bu özelliği ile kullanıcılarına tek seferde on adet hikaye paylaşma imkanı sunuyor. Siz de anlık paylaşımlarınızı hikaye kısmında takipçileriniz ile paylaşabilirsiniz. Hikayeye birden fazla resim eklemek için ilk olarak Instagram uygulamasını açmanız gerekiyor. Daha sonra ise uygulamayı açtığınız da sol üstte yer alan yuvarlak içerisindeki artı butonuna tıklamanız yeterli. Hikayen kısmına ya da hikayen kısmının yanında yer alan artı (+)  butonuna tıklayarak dilediğiniz kadar resim ve video paylaşarak takipçileriniz ile anılarınızı hikaye kısmında siz de kolayca paylaşabilirsiniz. .

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş