İnstagram Hesap Kapatma Nasıl Yapılır

İnstagram Hesap Kapatma Nasıl Yapılır?

Bize komik gelen şeyleri, önemli gördüğümüz haberleri paylaşır yeri gelir sosyal medya üzerinden örgütlenir birlik olur, günlük hayatımızdan kareler paylaşır yaşantımızı resmederiz. Sosyal medya Kimi kullanıcısına firmasının reklamını yapma imkânı sunarken kimi kullanıcısına ilkokul arkadaşını bulmanın mutluluğunu tattırır. Sosyal medya denince ilk akla gelen sosyal ağ ise instagram oluyor. Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kurulan instagram sosyal medyada ücretsiz olarak fotoğraf ve video paylaşma uygulaması olmakla birlikte kullanıcılarına çektikleri bir fotoğraf üzerinde dijital filtre kullanma ve bu fotoğrafı instagram’ın da dâhil olduğu sosyal medya servisleriyle paylaşma imkanı tanıyan bir uygulamadır. Bu kadar yaşantımızın içerindeyken bazı durumlardan ötürü instagram hesabımızı silmemiz gerekirse ne yapacağız.

İnstagram Hesap Kapatma İşlemi

Son dönemlerin yıldızı parlayan sosyal medya uygulaması olan Instagram’da fazla zaman kaybettiğini düşünen veya özel sebeplerle hesabını geçici ya da süresiz olarak kapatmak isteyen siz kullanıcılar için İnstagram hesabı nasıl kapatılır? Anlatıyoruz.  Eğer instagram hesabınızı kalıcı olarak silerseniz hesabınıza bir daha erişmeniz mümkün olmayacaktır. Hesabınızı kalıcı olarak silmek/kapatmak için https://www.instagram.com/accounts/remove/request/ linkine tıklayınız.

İkinci adımda açılacak olan pencerede eğer kapalıysa önce oturum açılmalı ardından sonra tekrardan yukarıdaki link tıklanarak bağlantıya gidilmelidir. Sonraki adımda “Gitmeden önce lütfen bize sebebini söyle” bölümü üzerindeki kutucuklardan hesabınızı neden silmek istediğinize dair en yakın sebebi öğrenmek istiyor instagram. Bu adımı da sorunsuz geçtikten sonra hesabınızı silebileceğiniz asıl bölüm karşınıza gelecektir. Bu bölümde öncelikle ilgili bölüme şifrenizi girmeniz gerekecek. Sonrasında “Hesabımı Kalıcı Olarak Kapat” yazılı butona tıklamamız gerekiyor.

Tüm bunları yaptıktan sonra hesabınızın silinme işlemi tamamlanmıştır. Burada küçük bir not düşelim; unutmamamız gerekiyor ki, sildiğiniz hesabınızın kullanıcı adını bir daha asla kullanmanız mümkün olmayacaktır. İnstagram kullanıcı politikası sözleşmesinde bir değişikliğe gitmediği sürece aynı kullanıcı adı ile siz veya bir başkası hesap açamayacaktır. Ayrıca hesabınızı kapatmadan önce pişmanlık duymamanız için hesabınızdaki paylaşımını yaptığınız fotoğrafları da yedeklemenizi öneriyoruz çünkü bunlara da bir daha erişemeyeceksiniz. Son uyarımız olarak hesabınızla birlikte silinenler sadece kullanıcı adı ve fotoğraflarınızla sınırlı kalmıyor, beraberinde yapmış olduğunuz beğeni, yorum ve sizinle alakalı diğer her şey silinir.

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş