Instagram Hesabı Nasıl Dondurulur

Instagram Hesabı Nasıl Dondurulur?

Günümüzde insanlar artık var olan hayatlarını ve yaşadıkları özel veya sıradan her anı sosyal medya aracılığıyla diğer insanların gözleri önüne seriyor. Yenilen yemek, katıldığınız partiler, doğum günü kutlamaları, düğünler, buluşmalar, toplantılar, aile bireyleri ve daha birçoğu, bağımlılık derecesine gelinen noktada biraz uzaklaşmanın size iyi geleceğine inanıyorsanız  hesabınızı dondurmak size yardımcı olabilir. Sizin de bu sayılanların yanında özel olarak Instagram hesabınızı dondurmanız için birçok sebebiniz olabilir. Sosyal medyada çok fazla vaktinizi harcıyor, sürekli olarak aynı şeyleri görmekten sıkılıyor, kişilerin hayatlarında ne olduğuyla artık o kadar da ilgilenmediğinizi fark ediyor, kendinize bir disiplin sağlamaya çalışıyor veya buna benzer daha bir sürü şeyi yaşıyor olabilirsiniz. Her birine çözüm olarak da ara vermeyi yani hesabınızı dondurmayı tercih edebilirsiniz.

Hesabınızı Dondurmanın Önemi Nedir, Ne Gibi Faydaları Vardır?

Hesabınızı dondurduğunuz anda hesabınız, fotoğraflarınız, mesajlarınız, takip ettiğiniz kişiler, kaydettiğiniz fotoğraflar veya arşivledikleriniz tamamen yok olmaz. Var olan her şeyin tamamen silinmesi yerine olan bilgiler Instagram’ın bilgi veri tabanında saklanır ve profilinize giren kimse hesabınızı görüntüleyemez. Hesabınız sadece siz bir daha açmak isteyene dek tamamen hesabınız devre dışı kalır ve istediğinizde yeniden aktif hale getirebilirsiniz. Kalıcı silmenin yanında bu oldukça avantajlı bir seçenektir çünkü hesabınızı yeniden kullanmak isteyebilir, hesabınızda olan fotoğraflara ulaşabilirsiniz. Hesabınızın devre dışı kaldığı süre boyunca kafanızı rahatça dinleyebilir, kendinizle ve sevdiklerinizle vakit geçirerek zamanınızı kaliteli anlamda kullanabilir, telefonunuzdan uzak durup hayatınızda daha verimli olabilirsiniz. Peki, Instagram hesabınızı adım adım nasıl dondurursunuz?

Instagram Hesabı Adım Adım Nasıl Dondurulur?

  • İlk olarak telefonunuzdan buradaki adrese girin
  • Hesap bilgilerinizi girerek Instagram’a giriş yapın
  • Instagram’a girdikten sonra kendi profilinize gelin
  • Profilinize geldikten sonra ”Profili Düzenle” seçeneğine tıklayın
  • Açılmış olan sayfanın en alt kısmında yer alan “Hesabımı Geçici Olarak Kapat” seçeneğine tıklayın
  • Çıkan sayfada Instagram’ı dondurma nedeninizi işaretleyip şifrenizi girin
  • Sonrasında “Hesabımı Geçici Olarak Kapat” butonuna tıkladığınızda hesabınız geçici olarak devre dışı olacak
  • hesabı dondurduktan sonra tekrar açabilirsiniz.

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş