Instagram Hakkında Bilinmeyen Özellikler

Instagram Hakkında Bilinmeyen Özellikler

Son yıllarda en çok kullanılan sosyal medya hesaplarından biri olan ınstagram kullanımı oldukça kolay ve zevkli bir medya hesabıdır. Ancak bilinmeyen özellikleri ile daha fazla takipçi, yorum ve beğeni almanız mümkündür. Peki, bu ınstagramın bilinmeyen özellikleri nelerdir? Öncelikle henüz hiç haberiniz olmayan ve kullanmadığınız bölümleri aktif etmeniz gerekir. Instagram ayarlarında sayfanız ile ilgili sağlayabileceğiniz yeni özellikler ve faaliyete geçirebileceğiniz özellikler vardır. Bu ayarları yaptığınızda ınstagram hesabınızı çok daha verimli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Örneğin gönderilerini hiç kaçırmak istemediğiniz ve sürekli takip etmek istediğiniz bir sayfa ya da kişiyi kesintisiz takip edebilmek için gönderi uyarılarını etkinleştirmelisiniz. Seçenekler bölümünden ‘’gönderi uyarılarını etkinleştir’’ kısmını işaretlemeniz yeterli olur.

Instagramın Bilmediğiniz Etkinlikleri

Instagramda bilinmeyen özellikler ile istediğiniz daha fazla içeriğe ulaşmanız ve işlem yapmanız kolaylaşır. Örneği seyahat etmek istediğiniz bir yer ile ilgili bir gün önce bir gönderiyi beğendiniz fakat ertesi günü bulamıyorsunuz. Aslında hiç sorun değil seçenekler bölümünü açıp ‘’beğendiğiniz gönderiler’’ bölümüne tıkladığınızda beğendiğiniz sayfalar hemen açılacaktır. Instagramda çok fazla fotoğraf ve video paylaştığınız için veri kotanız hızlı bir şekilde dolar. Bu nedenle seçenekler bölümünde ‘’mobil ağ kullanımı’’ altında ‘’daha az veri kullan’’ seçeneğini etkinleştirin. Böylece daha fazla paylaşım yapmanız için yer açılacaktır. Instagram çoklu hesap sistemini kullanarak kişisel ve profesyonel hesaplarınızı ayrı ayrı kullanabilirsiniz. Listenin sonundaki ‘’hesap ekle’’ bölümünden yeni hesap ekleyebilirsiniz.

Instagramda Bilinmeyen İlginç Özellikler

Instagramda gönderilerinizin daha fazla kişiye ulaşması ve beğenilmesi için ınstagramda bilmediğiniz ilginç özellikleri kullanabilirsiniz.

*Kolajlar oluşturun,

*Gönderileriniz ilgi çeksin,

*Aktif hashtagları kullanın.

Instagramda yeni bir uygulama olan layout uygulaması ile kolajlar oluşturup onları ınstagram ve diğer sosyal medya ağlarına yüklemeniz son derece kolay hale geliyor Instagramda 9 farklı kolaj imkanı bulunuyor. Instagramın son günlerde yayınladığı bumerang gibi uygulamaları kullanarak daha fazla takipçi ve beğeni toplayabilirsiniz. Hastangify. me gibi uygulamaları kullanarak hangi hashtangların aktif olduğunu görebilirsiniz. Instagramda diğer kullanıcılara ulaşıp başarılı olmanın yolu hashtagları doğru kullanarak olur.

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş