İnstagram En Çok Hangi Saat Diliminde Kullanılıyor

İnstagram En Çok Hangi Saat Diliminde Kullanılıyor

Son dönemlerin en popüler sosyal paylaşım uygulamalarından biri olan İnstagram, ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen paylaşım ağlarından biri. Gerek bireysel gerekse de ticari amaç için kullandığımız bu uygulama müşterilere çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilme kolaylığı sağlıyor. Özellikle paylaşımlarının daha fazla kişi tarafından görülmesini isteyen kişiler kullanıcıların en çok İnstagram kullandığı saat aralıklarını tercih etmeleri gerekiyor. Günümüzde akıllı telefonlarımız sayesinde 7/24 sosyal ağlarda vakit geçirmek çok daha pratik hale gelse de kullanıcıların belirli saatlerde İnstagram gibi uygulamaları daha çok tercih ettiğini gözlemliyoruz.

Saat Dilimlerine Göre Kullanıcıların İnstagram Kullanımı Nasıl?

Özellikle kullanıcıların en az İnstagramı kullandığı saat aralığı sabahın en erken saatleri olduğunu görüyoruz. Gecenin 04:00 dan başlayarak sabah 10:00’a kadar İnstagram en az kullanıldığı saat aralıklarıdır. İnstagram kullanımına göre yapılacak paylaşımların daha fazla kişi ile etkileşim göstereceğini bilerek paylaşım yapmak kısa sürede çok daha fazla kişiye paylaşımlarınızın ulaşmasını sağlayacaktır. Siz de paylaşım yaparken arkadaşlarınızın ve takipçilerinizin paylaşımlarını görmesini istiyorsanız, akşam 20:00 ile 24:00 arasında paylaşım yapmayı tercih edebilirsiniz. Bu saat aralıklarında yapacağınız paylaşımlar sayesinde gönderileriniz çok daha fala kişiye ulaşacaktır.

Saate Göre Paylaşım Yapmanın Avantajları Nelerdir?

İnstagram hesabınızı hangi amaç için kullanırsanız kullanın yapacağınız paylaşımlarınızın daha fazla kişiye ulaşması için saate bakarak paylaşımlarınızı yapmak hayati önem taşıyor. Saate göre yapacağınız paylaşımların daha fazla kişi tarafından görülmesi mümkün. Ürün ya da hizmet pazarlıyorsanız, kısa sürede takipçi sayınızın artması için etkin ve dikkat çekici paylaşımlarınızı siz de İnstagramın en çok kullanıldığı saat aralığında yapabilirsiniz.

Günümüzde en çok kullanılan sosyal paylaşım uygulamalarından biri olan İnstagram ile kısa sürede çok daha fazla kişiye ulaşmak istiyorsanız, akşam saati olan 20:00 ile 24:00 arasını tercih ederek takipçilerinize paylaşımlarınızı hesabınızdan gönderebilirsiniz. Gerek bireysel gerekse de ticari amaç için kullandığımız bu uygulama müşterilere çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilme kolaylığı sağlıyor. Ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen İnstagram ile sizde en ideal saatlerde paylaşım yapabilirsiniz.

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş