İnstagram Beğenileri İle Popülariteyi Artırma

İnstagram 2010 yılında kurulmasına rağmen kısa sürede çok büyük gelişme kaydetmiş ve bugün dünya genelinde en fazla kullanıcıya sahip sosyal medya platformlarından birisi haline gelmiştir. Diğerlerinden farkı, fotoğraf ve video görselleri üzerine inşa edilmiş olmasıdır. Diğer platformlarda da resimler, videolar paylaşılabiliyor; fakat İnstagram tamamen bunları merkeze alarak varlığını sürdürmektedir. Dolayısıyla da insanların yaşadığı anları,beğenilerini, eylemlerini, dikkat çekmek istedikleri tepkilerini görsel olarak paylaşabilmelerine imkân tanımaktadır. İnstagram beğenileri ile birlikte paylaşımlar milyonlara ulaşabilmektedir.

İnstagram beğenileri ve Takipçi Satın Alma Uygulamaları

İnstagram’da bugün 600 milyondan fazla kullanıcı hesabı vardır. Bu kadar hesap arasında öne çıkabilmek kolay değildir.Bununla birlikte İnstagram kullanıcılarının temel gayesi takipçi sayılarını arttırmak ve paylaşımlarının daha fazla kişi tarafından beğenilmesini sağlamaktır.Bunu gerçekleştirmek çeşitli püf noktalara dikkat etmek kaydıyla yıllar içinde yapılabilecek bir iştir. Bunun yanında İnstagram beğenileri satın alma, İnstagram takipçileri satın alma hizmetleri de kullanıcıların popülaritesini arttırmanın en kolay yollarından birisidir.

İnstagram Beğenileri Satın Almanın Güvenli Adresi

Bay Sosyal, İnstagram beğenileri satın almak, İnstagram takipçileri satın almak isteyenler profesyonel hizmet vermektedir. Amacımız en iyi hizmeti en uygun fiyat avantajıyla sizlere sunmaktır. Satın alacağınız hizmetlerle birlikte fotoğraflarınız, videolarınız binlerce İnstagram kullanıcısına ulaşacak,popülariteniz istediğiniz oranda artacaktır. Yüksek kalitede beğeni ve takipçiler ile hizmet verdiğimiz sektörde kullanıcılarımızın tamamı aktif ve Türk’tür. Satış işleminde hiçbir şekilde şifreniz geremez. Olası takipçi düşüşlerine karşı 1 ay boyunca telafi desteği veriyor, bir ay boyunca satın aldığınız sayıda takipçi tarafından hesabınızın takip edilmesini sağlıyoruz. Firmamızdan yapacağınız satın alma işlemlerinde ödemelerinizi kredi kartıyla güvenli biçimde yapabilirsiniz. Ödemeleriniz gerçekleştiği anda adınıza e-fatura kesilir ve mail adresinize ulaştırılır. Birçok firmada çeşitli hesapları takip şartı koşulurken bizde kesinlikle öyle bir durum yoktur. Başka bir hesabı takip etmeniz zorunlu değildir. Alacağınız hizmetlerde 7/24 destek sağlıyoruz. Hem çevrimiçi olarak hem de telefon numaramızdan bize ulaşabilir, satın alma işlemi öncesinde ve sonrasında destek talebinde bulunabilirsiniz. Aldığınız güvenli hizmet ile hedef kitlenize rahatlıkla ulaşabilir, fenomen olabilirsiniz.

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş