İnstagram Beğeni Satın Alma Hizmetleriyle Takipçi Arttırma Yöntemi

Sosyal medya platformları bugün tüm dünyada yeni bir ortam yaratmış, kullanıcılarına apayrı bir dünyanın kapılarını açmıştır. Global çapta kullanıcısını 600 milyonun üzerine çıkarmış olan İnstagram da bu sosyal medya platformlarının en büyüklerinden biridir. Her geçen gün yeni özellikler ve uygulamalarla kullanıcılarını buluşturan İnstagram temel olarak resim ağırlıklıydı. Son dönemde buna bir de video eklendi ve araştırmalar video etkileşimleri bakımından en etkili platformun İnstagram olduğunu ortaya koymaktadır. Fakat gerek bireysel gerekse kurumsal hesapların resim ve video paylaşımlarından istedikleri verimi almaları takipçi ve beğeni sayısından geçmektedir. Aslında beğeni, takipçiyi getirmekte, aralarında bir sebep sonuç ilişkisi ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden kullanıcılar İnstagram beğeni satın alma hizmetlerine yönelmekte, kısa sürede etkileşimlerini katlamayı tercih etmektedirler.


İnstagram Beğeni Satın Alma İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İnstagram sayfalarında yapılan paylaşımlar beğeni aldıkça hesabın görünürlüğü ve takipçi sayısı artmaktadır. Bu yüzden birçok kullanıcı
İnstagram beğeni satın alma imkanlarından yararlanmayı tercih etmektedir. Beğeni satan, takipçi satan da pek çok kurum vardır. Fakat bunların hepsi aynı kalitede olmadıkları için kullanıcılar doğru tercihi yapmalı, mağdur olmamak adına hizmet aldıkları işletmeyi doğru seçmelidirler. Bu bakımdan ilk olarak satın alma işleminin yapılacağı kurumun adresi, telefonu, bilinirliği önemlidir. Yine, telefonla destek hizmeti verilmiyorsa şüpheyle yaklaşılmalıdır. Piyasa koşullarının çok altında satış fiyatı sunmak bir dolandırıcılık taktiğidir. Muhatabın açık adresi ve telefonunun olmasına dikkat edilmelidir. Bazı satıcılar, yabancı sitelerden inaktif yorumlar alabilmekte, bunu beğeni satışı olarak sunabilmektedirler. Bu yüzden İnstagram kullanıcısının satın aldığı takipçilerin Türk takipçiler olup olmadığına, Türkçe yorumlar alıp almadığına ve anlık beğeniler alıp almadığına dikkat etmesi gerekir.

En Güvenli İnstagram Beğeni Satın Alma

Firmamız İnstagram beğeni satın alma ve takipçi satın alma alanlarında yıllardır hizmet vermektedir. Beğeni satışlarımız Türk ve aktif kullanıcılardandır. Sitemiz üzerinden online destek hizmetimiz yanında 7/24 telefon kanalıyla canlı destek hizmetimiz mevcuttur. Telefon numaramız üzerinden satış öncesi ve sonrası hizmetlerimiz devam etmektedir. Ödemeleriniz sonrası adınıza e-fatura kesilir ve mailinize ulaştırılır.

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş