İnstagram Beğeni Hilesi Ne Faydalar Sağlıyor?

Son yılların en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram neredeyse herkesin kullandığı bir uygulama olarak görülüyor.Birçok telefon markası tarafından satılan telefonların açılış ekranında dahi Instagram uygulaması direkt olarak yer alıyor. Daha önceden hesap sahibi olmayan kişiler dahi bu sayede direkt olarak Instagram hesabı açabiliyor. Bazen sosyal medya kullanıcıları birden daha fazla Instagram hesabı sahibi de olabiliyor. Bu kadar yoğun bir kullanım ve takip ortamı düşünüldüğünde, sahip olduğunuz hesaplar için instagram beğeni hilesi kullanmak çok daha büyük bir popülerlik sağlıyor. Çünkü daha fazla beğeni, takip ihtimalini artırıyor ve hesabınızın çok daha aktif bir yapıya kavuşmasını sağlıyor.

İnstagram Beğeni Hilesi ile Elde Edilenler

Sayfamız gibi sosyal medya takipçi ve beğeni hizmetleri sunan sayfalar sayesinde instagram beğeni hilesi paketleri sahibi olabilirsiniz. Beğeni hilesi paketleri,yeterli sayıda ve güvenli bir şekilde takipçi kazanmanızı sağlıyor. Bu sayede de daha fazla beğeni kazanabiliyorsunuz. Çünkü bir hesap çok fazla takipçiye sahip olsa da beğeni sayısı az olduğunda, insanlar bu hesaptaki takipçilerin gerçek olmadığını düşünebiliyor. Bu nedenle takipçi sayısının artması kadar beğeni miktarının da artması, daha gerçek ve ikna edici bir hesap oluşturuyor.Bu nedenle özellikle kişisel popülarite sağlamak istediğiniz hesaplarda veya kurumsal tanıtım hesaplarınızla hem takipçi hem de beğeni hilesi ile aynı oranda artış göstererek denge sağlayabilirsiniz.

İnstagram Beğeni Hilesi ile Daha Çok Keşfedilen

Instagram uygulamasında daha yeni hesaplar ve daha yeni paylaşımlar görebilmek için uygulamanın alt kısmında yer alan mercek simgesine tıklayarak keşfet bölümüne giriş yapılmaktadır. Keşfet bölümünde takip etmekte olduğunuz hesaplara benzer ve çok popüler konumda bulunan hesaplar size gösterilir. Bu hesaplar genellikle beğeni sayısı yüksek ve takip sayısı yüksek hesaplardır. Bu nedenle instagram beğeni hilesi paketleri satın almanız ile birlikte daha tanıdık bir profil olabilir ve keşfet sekmesinde çok daha yüksek oranda görünebilirsiniz. Özellikle paylaşımlarınızın bu paketlerle daha fazla beğeni alması, popüler bir hesap haline gelmenizi sağlar. Dolaylı olarak bu durum takipçi sayınıza da etki eder ve artış gösterir.

Yorumlar1

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş