İnstagram Arama Geçmişini Silme

İnstagram Arama Geçmişini Silme

İnstagram hemen hemen herkesin aktif olarak kullandığı bir sosyal medya platformudur. Neredeyse her gün, her saat instagram da bazen saatler bazen de dakikalar harcanmaktadır. Otobüste giderken, sabah ilk uyandığınızda, gece uyumadan önce boş bulduğunuz belirli zaman aralıklarında ilk aklınıza gelen sosyal medya platformu yine instagramdır. İnstagrama her gün yeni yeni özellikler gelmektedir. İsterseniz sevdiklerinizle görüntülü konuşabilir, isterseniz dilediğiniz her saat mesajlaşabilir, anlık paylaşımlar yapabilir, videolar seyredebilir, fotoğraflar çekilebilir ve burada saklayabilirsiniz. İşletmeler için instagram büyük bir avantaj sağlamaktadır. Bunun en büyük nedeni ise; İnstagram kullanıcıları her gün ve her geçen dakika artmaktadır. Milyonlarca kullanıcısı olan bu sosyal medya platformunda ticaret ile uğraşan insanlar için genellikle daha fazla yarar sağlamaktadır. Çünkü hangi ticaret sektöründe satış yapmayı hedefliyorsa örnek olarak gösterilecek olursa kıyafet sektöründe satış hedefi planlıyorsa paylamış olduğu fotoğraflardan birçok kitleye hatta farklı şehirlere ve ülkelere ulaşabilmektedir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken şey hem fotoğrafların kalitesi hem de ürün tanıtımında kullanılan dildir. Eğer profesyonel bir çekim yaptıysanız açmış olduğunuz sayfanız müşterilerin arz ve talebine hitap ediyorsa, aynı zaman da kişilere güven veriyorsa müşteri portföyünüz zaman geçtikçe daha da artacaktır.

İnstagramda Artık Arama Geçmişini Silmek Daha Kolay

Gün içerisinde gerek bireysel gerekse de kurumsal olarak profillerine baktığınız, incelediğiniz sayfalar mevcuttur. Fakat arama geçmişi çoğu zaman bazı insanları rahatsız etmektedir. Bunu silmek hem kolay hem de zamanınızı almayan bir işlemdir. Öncelik olarak yapmanız gereken şey İnstagram hesabınıza giriş yapmaktır. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ayarlar sekmesinden arama geçmişi deyip arama geçmişinizi temizleyebilirsiniz. Sonra tekrardan arama butonuna geldiğiniz zaman hepsinin silinmiş olduğunu görebilirsiniz.

İnstagramda Yenilenen Özellikler Nelerdir?

  • Yüz filtreleri en eğlenceli özellikler arasındadır. Her yaştan kişiler için oldukça sevilen bir uygulamadır.
  • Geriye sarma özelliği ile videolarınız artık eskisinden daha komik olacak ve farklı bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.
  • Albüm oluşturma özelliği tamamen hayat kurtarıcı bir özelliktir. Tek tek fotoğrafları atmak yerine bir albüm oluşturarak profilinize atabilirsiniz.
  • Görüntülü konuşma ve arama özelliği ile uzakta olan sevdiklerinizle rahatlıkla konuşabilir ve hasret giderebilirsiniz.
  • Anlık hikayeler genellikle işletmelerin işine yarayacak bir özelliktir. Ürün tanıtımı kısa kısa videolar halinde dilediğiniz kadar atabilir ve birçok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş