İlk Günden Bu Yana İnstagram Takipçi Kasma

Instagram, ilk defa 2010 yılında kurulduğunda beta olarak yayınlanmış ve pek ilgi çekici bir uygulama olmamıştır. Fakat zaman içerisinde daha büyük bir konuma ulaşarak, büyük firmaların dahi ilgisini çekmiştir. 2 yıl sonrasında Facebook tarafından satın alındığında ise çok popüler bir duruma gelmiştir. Öyle ki Facebook bu alım için 1 milyon Dolar karşılığında işlem gerçekleştirmiştir. Bu küçük rakama bakıldığında, günümüzde Instagram uygulamasının değeri 100 milyon Dolar’ın üstündedir. Günümüzde dünya genelinde milyarlarca kullanıcısı ve Türkiye’de on milyonlarca kullanıcısı olan Instagram, şu an dünyanın en popüler sosyal medya uygulaması olarak görülmektedir. Bu nedenle ilk günden bu yana uygulamada instagram takipçi kasma en önemli noktalardan birisi olmuştur.

İnstagram Takipçi Kasma Neden Önemlidir?

Instagram uygulaması üzerinde temel olarak görsel paylaşımı, video paylaşımı, hikaye yayınları ve video yayınları yapabilirsiniz. Yaptığınız tüm bu paylaşımlarda temel amaç, daha fazla kişiye ulaşmaktır. Daha fazla kişiye ulaşmaktaki amaç ise ya kişisel olarak bir fenomen haline gelmek ya da kurumsal olarak daha fazla tanıtmaktır. Bu temel amaçlar düşünüldüğünde instagram takipçi kasma her kullanıcı için önemli bir nokta oluşturur. Yani Instagram uygulamasında ne kadar fazla takipçiniz olursa o kadar daha etkili ve sonuç getiren bir hesaba sahip olabilirsiniz. Örneğin, bir fenomen olma yolunda, bir takipçi bile sizin için onlarca daha fazla kişiye ulaşma imkanı tanıyacaktır.

İnstagram Takipçi Kasma Nasıl Sağlanabilir?

Instagram uygulamasında takipçi sayınızı arttırmak için doğal yöntemlerle ilgi çekici ve orijinal bir döngü sağlayabilirsiniz. Yani yaptığınız her paylaşım takipçilerin gözünde kayda değer bir etki oluşturmalıdır. Bu sayede insanların birbirini etkilemesi ve öneriler ile daha çok kişiye ulaşabilirsiniz. Bu yöntem doğal bir yöntem olmasına karşın çok uzun zamanlar gerektirebilir. Bu nedenle daha hızlı ve etkili bir şekilde sonuç elde etmek istiyorsanız, instagram takipçi kasma hizmetleri alabilirsiniz. Sayfamızda sunulmuş olan takipçi paketleri ve organik takipçi hizmetleri ile bu sonucu elde edebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sistematik bir şekilde sunulan bu hizmetler hedefinize daha çabuk ulaşmanızı sağlayacaktır.

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş