Hedef Kitleye Ulaşmak İçin İnstagram Takipçi Satın Alma

Tüm dünyada milyonlarca kullanıcıya sahip sosyal medya platformlarından birisi İnstagram’dır. Platformun kullanıcı sayısı her geçen gün artarken platform, sürekli kendini geliştirmeye devam etmekte, yeni özelliklerle kullanıcılarını daha farklı deneyimlerle tanıştırmaktadır. Bu yeniliklerden bir tanesi canlı yayındır. Üstelik kişiler canlı yayın yaparken başka arkadaşlarına davet gönderebilmekte, onları da canlı yayına davet edebilmektedir. Mevcut yeniliklere daha başkalarının katılacağı da kesindir.Çünkü platform, rakipleriyle de yarışabilmek adına kullanıcılarını sürekli yeniliklerle tanıştırmaya kendini mecbur görmektedir. Bütün bu özelliklerle birlikte kendini modern dünyanın içinde göstermek isteyen kurumlar, kişiler İnstagram’ı aktif olarak kullanmakta, kendilerine yeni bir dünya yaratmaktadırlar. Bunu yaparken kullanıcıların en sık başvurduğu yöntemlerden bir tanesi İnstagram takipçi satın alma işlemi olmaktadır.

Güvenilir Kaynaktan İnstagram Takipçi Satın Alma

Çeşitli platformlarda, sitelerde İnstagram takipçi satın alma hizmeti sunan birçok haber görmek mümkündür. Bu sitelerin ortak amacı İnstagram takipçisi satarak kullanıcı hesaplarının kolay yoldan takipçi artışını sağlamaktır. Geliştirdikleri sistem sayesinde yüzlerce, binlerce takipçi satışı yapan bu sitelerde kullanıcılara çeşitli özelliklerde hizmet verilmektedir. Dolayısıyla da takipçi satın alacak kişinin en güvenilir satıcıyı bulması gerekir. Kimi zaman satın alma işleminin gerçekleştiği; fakat sonrasında muhatap bulunamadığı gibi şikayetler internet ortamında dolaşmaktadır. Biz, yılların deneyimi ve profesyonelliği ile İnstagram takipçisi satın almak isteyenlere hizmet veriyoruz. Her biri gerçek kullanıcılardan oluşan yüksek kalitedeki takipçileri İnstagram hesaplarıyla buluşturuyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetlerde 1 ay boyunca düşüş telafisi sunuyor, ödemelerinizi kredi kartıyla güvenle yapabilmenizi sağlayarak adınıza e-fatura kesiyoruz.

Gerçek İnstagram Takipçi Satın Alma

İnstagram’ı diğer sosyal medya platformlarından ayıran temel özellik sayfalarının resim ve kısa video paylaşımlarına yoğunlaşmasıdır. Bu paylaşımlar takipçiler tarafından dikkat çekerken paylaşım altındaki hikayede kullanıcının asıl hedefini karşı tarafa iletir. Bilgilendirme yapar, fakat paylaşımların etkin olabilmesi takipçi sayısıyla paraleldir. Dolaysıyla da İnstagram takipçi satın alma hizmeti kullanıcıların hedeflerine daha hızlı ulaşmalarına yardımcı olur. Sitemizde farklı takipçi paketleri sunulmaktadır.Takipçileri takip etme gibi zorunluluğunuz yoktur. Bu sayede herkes ihtiyacı miktarında takipçi satın alabilmekte, paylaşımlarını yüz binlere ulaştırabilmektedir.

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş