Gizlilik Sözleşmesi

baysosyal.com, sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmek adına bir takım kişisel bilgilerinizi üyelik işlemleri aşamasında; ad, soyad, doğum tarihi, e-mail vb gibi olmak üzere talep etmektedir. baysosyal.com’da üzerinde elde edile bu bilgiler çeşitli indirim kampanyaları size özel promosyon çalışmalarında baysosyal.com bünyesinde kullanılmaktadır. Sizlere ait kişisel bilgiler haricinde sitemiz üzerinde kalmış olduğunuz süre boyunca yapılan işlemlere ait tüm analiz verileri baysosyal.com bünyesinde saklanmaktadır.

baysosyal.com, üyelik işlemleri sırasında elde ettiği verileri,  üyenin izni olmadan üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta veya faaliyet dış farklı ticari amaçlar için kullanmamaktadır.

baysosyal.com, Google Analytics’in Yeniden Pazarlama & Demografi ve İlgi Alanı Raporlaması özelliklerini kullanmaktadır. Reklam ayarlarınızı kullanarak Görüntülü Reklamcılık için Google Analytics’in kapsamı dışında kalabilir ve Google Görüntülü Reklam Ağı reklamlarınızı özelleştirebilirsiniz. Google Analytics ile sağlanan demografik bilgiler, baysosyal.com’u ve baysosyal.com tarafından verilen reklamları, kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre özelleştirmek için kullanılmaktadır.

Bu özel içerikler ve bilgiler, hedef kitleye ulaşma amacıyla kullanılırken öteki kullanıcılara ait olan İşbu, Gizlilik Sözleşmesini kabul etmiş olan her bir kullanıcı,  iletişim bilgilerinin reklam yayıncıları ile tanıtım veya reklam amacıyla kullanılmasına onay vermiş sayılmaktadır. Üyelik işlemi sırasında başvuru formunda yer alan  (İsim, soyadı, T.C Kimlik No, cinsiyet, yaş vb.)  gibi bazı bilgiler, kullanıcı eğilimleri çalışmalarında grup halinde değerlendirilmektedir.

Google’da içerisinde olmak üzere diğer üçüncü taraf sağlayıcılar, baysosyal.com ve baysosyal.com’un mobil uygulama reklamlarını, yayıncı internet web sitelerinin içerisinde banner alanlarında gösterecektir.

Ziyaretçilerin baysosyal.com ‘a ve baysosyal.com mobil uygulamasına ait geçmiş gezintilerini takibe alarak reklamlar hakkında ayrıntılı bilgi edinmek, reklamları doğru optimize atmak ve yayınlamak amacıyla baysosyal.com tarafından Google, diğer l üçüncü taraf sağlayıcılar ve birinci taraf çerezleriyle üç taraf çerezler birlikte kullanılmaktadır.

Sitemizde var olan kullanıcı bilgileri sadece resmi kurumlar tarafından talep edildiğinde yada yürürlükteki emredici mevzuatlara bağlı olarak ortaya çıkan durumlarda resmi makamlar tarafından açıklanacaktır.

Ödeme alanında sizden istenen kredi kartı bilgileriniz, sizlerin güvenliğini maksimum seviyede sağlamak için hiçbir şekilde baysosyal.com  yada baysosyal.com mobil uygulama sunucularında tutulmamaktadır.

Sitemizde var olan tüm ödeme işlemlerinin baysosyal.com ara yüzü aracılığıyla banka, paypal ödeme sistemleri ve bilgisayarınız ya da telefonunuz arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Firmamıza her daim sorunsuz olarak  aşağıda belirtilen iletişim bilgilerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Kullanıcıların vermiş olduğu bilgilere sadece ve sadece kullanıcılar erişim sağlayabilmektedir. Bu bilgiler sadece kullanıcılar tarafından değişime uğrayabilmektedir.

Diğer kişilerin bu bilgilere ulaşımı veya değiştirmeli kesinlikle mümkün değildir.

baysosyal.com’dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

BAYSOSYAL

Adresimiz: hastane cad. 9 / 2 merkez / sivas

Telefon numaramız: 0541 524 82 76