Daha Fazla Görüntüleme Sağlayan İnstagram Hikaye Hilesi

Instagram uygulamasında aktif bir profilde paylaşımların ne kadar beğeni aldığı, ne kadar takipçiye ulaşıldığı ve hikayelerin ne kadar izlendiği etkinliğini ortaya koymaktadır. Bu nedenle aktif bir hesap kullanarak daha fazla kişiye ulaşmak için bu noktaların hepsini takip etmeniz gerekir.Özellikle son dönemlerde Instagram’ın en popüler araçlarından biri olan hikaye özelliği daha fazla izlenme sayesinde etkinlik oluşturmaktadır. Çünkü tahminlere göre Instagram hikayeleri için sıralamanın profil görüntüleme oranına göre yapıldığı düşünülüyor. Bu nedenle Instagram’da daha aktif bir profil için instagram hikaye hilesi paketleri alarak daha köklü çözümler elde edebiliyorsunuz.

İnstagram Hikaye Hilesi Nasıl Kullanılır?

Sayfamızda paketler halinde sunulmuş olan Instagram takipçi ve beğeni paketleri içerisinde instagram hikaye hilesi içerikleri bulunabilir. Bu paket içerikleri sayesinde hikaye görüntüleme sayılarını artırabilir ve daha popüler hale getirebilirsiniz. Bu sayede yayınladığınız hikayeler profillerde hikaye listesinde daha ön sıralarda olacaktır. Pratik şekilde sayfamızda elde etmiş olduğunuz bu paket için herhangi bir şifre veya kişisel bilgi paylaşmanız gerekmez. Birçok uygulamada olduğu gibi başka hesapları takip etmek ve beğenmek zorunda kalmazsınız. Kolay bir şekilde paket ödemesini gerçekleştirdikten sonra içeriği kullanmaya başlayabilir ve en hızlı şekilde sonuç elde edersiniz. Öncelikle Instagram profilinizde bir hikaye paylaşmanız ve sonrasında paketi aktif hale getirmeniz sayesinde kısa sürede hikayenin görüntüleme sayısı istediğiniz miktarda artış gösterecektir.

En Kısa Sürede İnstagram Hikaye Hilesi

Sayfamızda Instagram’ın en yeni özelliklerinden biri olan story için çok uygun ücretlerle görüntüleme sayısı arttırma hizmeti alabilirsiniz. Sadece birkaç dakika içerisinde görüntüleme hilesi gerçekleştirerek, yüzlerce daha fazla kişinin hikayelerinizi görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Uygulamanın en çok kullanılan instagram hikaye hilesi içeriklerinden biri olan bu paketlere ulaşırken sadece sayfaya giriş yapmanız ve hesap üzerinden paket aktivasyonu sağlamanız yeterlidir. Özellikle Instagram hikayelerinde ilgi çekici paylaşımlar ve görsel kalite elde ettiğiniz zaman, paket ile birlikte daha fazla kişi üzerinden etkileşim sağlayabilirsiniz. Bu paketler tamamen gerçek kullanıcılar tarafından organik olarak görüntüleme yapılması imkanı tanımaktadır.

Mesajını Ekle

Güvenli Ödeme

Baysosyal' de tüm bağlantılar 256 bit şifreleme teknolojisi kullanan Comodo SSL sertifikalı https güvenlik protokolü ile şifrelenmiştir. Tüm bilgileriniz korunur ve 3. şahısların eline geçmez. Kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düşüşler Hakkında Uyarı

Tüm hizmetlerde sayı olarak düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni ; aktif kullanıcıların takipten çıkması, takip eden kullanıcıların hesaplarının kapanması/silinmesi, instagram güncellemelerinden kaynaklı yaşanan kayıplar vb.. olarak sıralanabilir. Hizmet alan her kişi düşüşlerin yaşanabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. Baysosyal kesinlikle bu konuda sorumlu tutulamaz.

Faturanız Hazır

Baysosyal kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir ve vergi mükellefidir. Her satın alma işleminizde faturanız kesilir. Talep etmeniz durumunda kargo ile adresinize gönderilir. Çok yakında E-fatura ile hızlı ve daha kolay faturanıza ulaşma imkanı sağlayacağız.

Son instagram güncellemesi bu tarz hizmetleri engellemek adına çok büyük çapta olduğundan takipçi - beğeni servislerinin büyük kısmı iptal olmuştur. Sorunsuz gönderim yapabilen servislerin maliyetleri bizim açımızdan da çok yükseldiğinden FİYATLARI ARTIRMAK zorunda kaldık. Tüm müşterilerimize duyurulur. Tabi ki Hızlı ve Eksiksiz gönderilmeye devam ediyor. Kapat

X
Yeni Sipariş